INFORMATOR: TARGI KSIĄŻKI I MEDIÓW VIVELO 2023

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W dniach 18-21 maja na PGE Narodowym odbywają się Targi Książki i Mediów Vivelo 2023. Przed wydarzeniem zapoznaj się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi i odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

HARMONOGRAM

18 maja: 10.00 - 18.00
19 maja: 10.00 - 19.00
20 maja: 10.00 - 19.00
21 maja: 10.00 - 17.00

WEJŚCIA

Wejście na wydarzenie odbywa się bramami 1, 2 oraz 11. Wejście dla osób z niepełnosprawnościami odbywa się bramą nr 1, przez tunel Królaka.

PARKING

Osoby wybierające się na wydarzenie pojazdami mogą skorzystać z parkingu zewnętrznego PGE Narodowego. Bilety parkingowe można zakupić online na: sklep.pgenarodowy.pl lub przy wjeździe na parking (w miarę dostępności).

Ceny biletów przy zakupie przez sklep internetowy:
  • motocykl - 20 zł
  • samochód osobowy - 30 zł
  • bus - 60 zł
  • autokar - 110 zł
W dniu wydarzenia parking będzie funkcjonował w godzinach: 6:00 - 20:00. Wjazd na parking odbywa się ulicami Targowa i Sokola.

BILETY

Bilety na wydarzenie można zakupić zarówno online, jak i w Recepcji Głównej PGE Narodowego (wejście bramą nr 1). Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na wydarzenie. Karnet czterodniowy upoważnia do wchodzenia i wychodzenia w trakcie jednego dnia.

PROGRAM

Cały program targów dostępny jest na stronie: www.targivivelo.pl

ZWIERZĘTA

Na terenie wydarzenia obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt. Wyjątek stanowią psy towarzyszące osobom z niepełnosprawnościami.

JEDZENIE

W trakcie wydarzenia dostępne będą  specjalne strefy, gdzie będzie można zakupić napoje i przekąski. Uczestnicy targów mogą przyjść z własnym jedzeniem.

UDOGODNIENIA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI

W strefie #mamatatadziecko przygotowane jest specjalne miejsce do karmienia, przewijania czy parking dla wózków.