Skorzystaj z oferty gastronomicznej PGE Narodowego podczas XTB KSW Colosseum 2

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Miłośnicy sportów walki 3 czerwca 2023 roku będą mogli podziwiać występy topowych zawodników, którzy na PGE Narodowym stoczą walki w ramach XTB KSW Colosseum 2. Kibicowanie z pewnością umilą ciepłe i zimne przekąski oraz napoje, które będzie można zakupić w licznych kioskach gastronomicznych PGE Narodowego.

Podczas tegorocznej gali XTB KSW Colosseum 2 na kibiców będą czekać 23 kioski gastronomiczne, które rozpoczną swoją pracę wraz z otwarciem bram. Dla wygody gości rozmieszczono je w pobliżu tak górnych, jak i dolnych trybun.

Z okazji XTB KSW Colosseum 2 przygotowano propozycję złożoną z najbardziej lubianych przekąsek typu fast-food, połączonych z wyborem zarówno zimnych, jak i gorących napojów. W ofercie znajdziecie hot dogi, zapiekanki oraz nachosy i popcorn. Zachęcamy także do skorzystania z promocji – wybierając zestaw składający się z przekąski i napoju, zakupisz go w niższej cenie! Pamiętaj, że w każdym z kiosków możesz sprawdzić informacje o alergenach w żywności.


Zachęcamy do skorzystania z szybkich, bezpiecznych i wygodnych płatności bezgotówkowych. Telefonem, kartą a może zegarkiem? W kioskach gastronomicznych PGE Narodowego wybierz transakcje zbliżeniowe, co usprawni Twoją obsługę.