XTB KSW Colosseum II: Mamed Khalidov zwycięzcą walki wieczoru

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na PGE Narodowym odbyła się druga, historyczna gala federacji KSW. W walce wieczoru lepszy od rywala okazał się Mamed Khalidov, który zakończył walkę przed czasem i pokonał Scotta Askhama. Zmagania zawodników podczas XTB KSW Colosseum II oglądało 50 tysięcy widzów!

Walka wieczoru była już trzecim starciem Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. We wcześniejszych dwóch konfrontacjach każdy z zawodników miał na koncie po jednej wygranej. Tym razem kolejne zwycięstwo odniósł Khalidov, nokautując rywala przed czasem w trzeciej rundzie.

Nokautem zakończył się także pojedynek Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim. W drugiej rundzie "Szpila" poszedł na mocną wymianę z rywalem, która zakończyła się jego zwycięstwem przed czasem.

Na PGE Narodowym od początku gali nie brakowało emocji i efektownych nokautów. Już w drugiej walce, debiutujący w KSW Krzysztof Głowacki potężnym ciosem położył swojego rywala na deski. 

XTB KSW Colosseum II było drugą galą w historii, która odbyła się na największym stadionie w Polsce. Federacja KSW na arenie świętowała także swoje 20-lecie. Po raz pierwszy na gali pojawił się również Hall of Fame, poświęcony byłym, legendarnym zawodnikom organizacji. Na PGE Narodowym dołączył do niego Łukasz "Juras" Jurkowski.

Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.