Już w sierpniu pierwsze imprezy na Stadionie Narodowym w Warszawie

04 maja 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Narodowe Centrum Sportu informuje, że wbrew pojawiającym się doniesieniom medialnym, nie zmienia się harmonogram pierwszych imprez zaplanowanych na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Już 6 sierpnia br. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwsza rywalizacja sportowa - będą to zawody Red Bull X-Fighters, najsłynniejsze na świecie rozgrywki freestyle motocross. Natomiast już za 116 dni, 27 sierpnia br., 55 tys. widzów będzie mogło uczestniczyć w spektaklu „Energia Pokoleń” - oficjalnym otwarciu Stadionu Narodowego w Warszawie.

Narodowe Centrum Sportu oraz wykonawca Stadionu Narodowego w Warszawie (Konsorcjum Alpine-Hydrobudowa-PBG) planują prace w ostatnich miesiącach budowy w taki sposób, aby wszelkie dodatkowe prace, związane z rolą NCS jako operatora obiektu, jak również uwzględniające zmiany wynikające np. z wymogów zabezpieczenia antyterrorystycznego i przeciwpożarowego budynku, były realizowane w harmonogramie operatorskim, czyli przewidującym wszystkie wydarzenia, które odbędą się na Stadionie Narodowym w roku 2011.

Co o tym sądzisz?