Zobacz obszerną galerię zdjęć z festiwalu KPOP NATION

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Za nami największe święto muzyki koreańskiej w Polsce – festiwal KPOP NATION. Na scenie PGE Narodowego wystąpiło 8 zespołów, które porwały do zabawy fanów. Zobacz galerię zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.

23 września na PGE Narodowym odbył się pierwszy na tak ogromną skalę festiwal KPOP-owy w Polsce. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy KPOP-u, których hity rozgrzewały do zabawy i tańca miłośników koreańskiej muzyki. Festiwal otworzył zespół Zerobaseone, który na powitanie wykonał piosenkę „In Bloom” z dynamicznym układem tanecznym, który docenili fani zespołu.

Na festiwalu nie mogło zabraknąć również grup Kep1er, CIX, SF9, Mamamnoo+, The Boyz, (G)I-DLE oraz gwiazdy wieczoru – Shownu i Hyungwona z Monsta X, którzy poruszyli fanów największymi hitami grupy, jak „Love Therapy”, „Play Me” czy „Someone’s Someone”.

Prawdziwe poruszenie wśród uczestników wydarzenia wywołała również chińska piosenkarka występująca w (G)I-DLE, Song Yuqi, która na scenie świętowała swoje urodziny. Artystka nie kryła wzruszenia, gdy na scenie pojawił się kolorowy, pięknie udekorowany tort a fani wznosili wiwaty, celebrując razem z nią jej święto.

Zobacz obszerną galerię zdjęć z festiwalu KPOP NATION: