Finałowe głosowanie w konkursie fotograficznym

16 maja 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W dniu 14 maja br. uruchomione zostało głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym „Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy”.


W konkursie fotograficznym wzięło udział 324 uczestników, którzy łącznie nadesłali ponad 680 zdjęć. Spośród wszystkich zdjęć nadesłanych w konkursie, w drodze głosowania Internauci wybrali sześć najciekawszych.

Głosowanie

Zdjęcie, które w finałowym głosowaniu otrzyma największą ilość głosów zwycięży i zostanie nagrodzone aparatem fotograficznym typu lustrzanka oraz roczną prenumeratą magazynu Digital Foto Video. Jury konkursowe zdecyduje czy zostanie przyznana nagroda – wyróżnienie. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 19 maja br.

- Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i nadesłanie oryginalnych zdjęć Stadionu Narodowego w Warszawie. Ilość i jakość zdjęć przeszła nasze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy z wybranych zdjęć utworzyć specjalną wystawę na otwartym już Stadionie Narodowym w Warszawie - powiedziała Daria Kulińska, Rzecznik Stadionu Narodowego w Warszawie.

Zapraszamy do fotografowania Stadionu Narodowego w Warszawie i nadsyłanie swoich zdjęć na adres . Najciekawsze z nich, będziemy publikować na stronie internetowej i na naszym profilu na FB.


Co o tym sądzisz?