Zamknij

Zobacz relację z ForFin 2023 - największego wydarzenia finansowo-inwestycyjnego

W dniach 24 i 25 listopada na PGE Narodowym odbyło się ForFin 2023, czyli największe wydarzenie finansowo-inwestycyjne, podczas którego wszystkie osoby zainteresowane zarządzaniem własnymi finansami mogły wziąć udział w targach, wykładach i panelach dyskusyjnych. Wśród prelegentów znajdowali się topowi przedstawiciele i eksperci poszczególnych segmentów danych rynków.

Celem edukacyjnego wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych było przybliżenie większości aspektów finansów osobistych, dzięki którym każdy uczestnik mógł zacząć podejmować lepsze i bardziej świadome decyzje finansowe, oszczędzać, inwestować oraz stawiać kolejne kroki na drodze do finansowego bezpieczeństwa i niezależności. ForFin było także idealną okazją do zapoznania się z ofertą wielu instytucji finansowych i innych podmiotów oferujących możliwość pomnażania pieniędzy. Nie zabrakło tam także możliwości bliższego poznania spółek giełdowych i instytucji tworzących polski rynek kapitałowy.

Uczestnicy tego dwudniowego wydarzenia mieli możliwość spotkania i przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z przedstawicielami firm oferujących zarówno dostęp do licznych form oszczędzania, jak i oferujących różnego rodzaju produkty inwestycyjne. Do wystawców należeli m.in. deweloperzy, domy maklerskie, firmy oferujące inwestycje w nieruchomości w systemie Condo, banki, spółki giełdowe, fundusze inwestycyjne, platformy Forex, start’upy i inne podmioty oferujące alternatywne formy inwestowania.

Forum odbywało się w przestrzeniach Biznes Klubu, czyli biznesowej przestrzeni o powierzchni 3 200 mkw. Ta prestiżowa przestrzeń PGE Narodowego umożliwia ustawienie nawet dwóch scen jednocześnie, przeprowadzenie konferencji z częścią wystawienniczą i cateringową, a także montaż aranżacji targowych. Do największych atutów, z których mogli korzystać goście ForFin należał wyjątkowy widok na płytę areny, wysoki standard wykończenia oraz możliwość korzystania z przestronnego foyer przed wejściem. O możliwościach biznesowych PGE Narodowego więcej dowiesz się na: biznes.pgenarodowy.pl.

Zobacz fotorelację z ForFin 2023 poniżej.