25 maja rusza sprzedaż biletów na Red Bull X-Fighters!

19 maja 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Bilety na polską edycję zawodów Red Bull X-Fighters, już od 25 maja br. będzie można kupić za pośrednictwem stron www.redbull.pl, www.redbullxfighters.com. Pierwsze sportowe zawody na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się 6 sierpnia br., na chwile przed jego oficjalnym otwarciem. Będzie to piąty przystanek tegorocznej serii i drugie w historii zawody Red Bull X-Fighters w Polsce.

25 maja br. o godzinie 10.00 ruszy sprzedaż internetowa biletów, dzień później (26 maja) bilety na zawody Red Bull X-Fighters, będą do nabycia w wybranych punktach Eventim, salonach Empik, sklepach Media Markt i Saturn. Dla wielbicieli freestyle motocrossu organizatorzy przewidzieli aż 45 tysięcy miejsc. Informacje o cenach biletów i sektorach będą dostępne w dniu rozpoczęcia sprzedaży na stronach www.redbull.pl i www.redbullxfighters.com.

Od 2001 r. Red Bull X-Fighters pojawiają się w unikalnych miejscach, gdzie zwykle nie można zobaczyć tej klasy przedsięwzięć sportów motorowych. Ta seria FMX podróżuje po całym świecie, zatrzymując się w najsłynniejszych miastach i spektakularnych lokalizacjach. W swojej dziesięcioletniej historii zawody odbyły się m.in. na arenach walk byków w Meksyku (Mexico City) i Hiszpanii (Walencja i Madryt), przed Sfinksem w Gizie (Egipt), na Placu Czerwonym w Moskwie (Rosja), a także w brazylijskiej metropolii Rio de Janeiro oraz w Wiecznym Mieście Rzymie (Włochy). W Polsce pierwsza edycja zawodów Red Bull X-Fighters odbyła się w 2008 roku. Było to uroczyste zamknięcie Stadionu X-lecia.

Tegoroczna seria 15 kwietnia wystartowała w Dubaju. Kolejne zawody odbędą się w stolicy Brazylii (28 maja), w Rzymie (25 czerwca), Madrycie (15 lipca) i Warszawie (6 sierpnia), a na wielki finał Światowa Seria zawita do Sydney (17 września), po raz pierwszy w 10-letniej historii zawodów.

Co o tym sądzisz?