Przyjdź na wycieczkę po PGE Narodowym i otrzymaj 20 procent rabatu do Pracowni Zająca!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wycieczka po największym stadionie w Polsce to niesamowite przeżycie dla dorosłych i młodych pasjonatów i pasjonatek futbolu. Po zwiedzaniu warto skierować swoje kroki do Pracowni Zająca, w której na najmłodszych czeka radosna zabawa i wiele kreatywnych wyzwań. Od 22 marca można przy tym skorzystać ze specjalnej oferty rabatowej, która pozwala na zakup biletu w cenie niższej o 20 procent.

„Piłkarskie emocje”, „Poczuj się jak VIP”, „W centrum wydarzeń” to trasy zwiedzania PGE Narodowego, które pozwalają zajrzeć za kulisy najbardziej spektakularnych wydarzeń sportowych i muzycznych w kraju. Każda z tras wiedzie m.in. przez szatnię reprezentacji Polski, w której piłkarze przygotowują się do gry, strefę zawodniczą i Strefę Pucharową, gdzie obok pamiątek z Euro 2012 można podziwiać replikę Pucharu Polski.

Pracownia Zająca to nowa atrakcja na mapie Warszawy, stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 9 lat. Podczas wspólnej podróży z Zającem na dzieci czekają kreatywne wyzwania, ruchowe zadania i ćwiczenia uczące współpracy.

Wydarzenie trwa około 1,5 godziny i rozpoczyna się krótkim przedstawieniem z Zającem w roli głównej. Podczas wizyty w Pracowni Zająca dzieci mogą skorzystać z licznych atrakcji, wśród których znajdują się strefa minigolfa, wypełniona ponad 130 tysięcy piłeczek strefa basenowa, strefa z tablicami edukacyjnymi oraz strefa projektowania pisanek.

Jak skorzystać z oferty rabatowej? Kup bilet na zwiedzanie PGE Narodowego, a następnie pokaż go w kasie Pracowni Zająca, co pozwoli na zakup biletu z 20 procentową zniżką.

Jeśli masz już bilet do Pracowni Zająca, a chciałbyś odkryć tajemnice największego stadionu w Polsce, to przyjdź z nim do kas mieszczących się w recepcji głównej stadionu, a zakupisz bilet na wycieczkę z 20 procentową zniżką.

Więcej informacji o wycieczkach po PGE Narodowym znajdziesz na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl, a o Pracowni Zająca na www.warszawa.pracowniazajaca.pl. Wejście do obu atrakcji znajduje się w recepcji głównej stadionu zlokalizowanej nad bramą nr 1, która mieści się od strony Alei Zielenieckiej.