"Na tym stadionie każdy moment jest piękny". Konferencja prasowa i trening Pogoni Szczecin

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W przeddzień Finału Fortuna Pucharu Polski, na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa Pogoni Szczecin, w której udział wzięli m.in. Kamil Grosicki, Alexander Gorgon oraz Jens Gustafsson.

Grający na pozycji pomocnika Kamil Grosicki, regularnie występujący na PGE Narodowym z drużyną reprezentacji Polski, został zapytany o to, czy to miejsce wywołuje w nim specjalne emocje. Każde wyjście na PGE Narodowym jest dla mnie szczególnym wyjściem, jest to dla mnie szczególny stadion. Zawsze towarzyszą mi specjalne emocje, adrenalina. Na tym stadionie każdy moment jest piękny - odpowiedział. 

Odnośnie nastroju przed nadchodzącym, finałowym spotkaniem wypowiedział się także trener drużyny, Jens Gustaffson: Jutro będzie ciężki mecz. Jesteśmy gotowi na 90 minut, 120 minut albo nawet na rzuty karne - nie ważne jak ten mecz się potoczy. Najważniejsze dla nas jest wykorzystać tę szansę, przed którą stajemy i dać z siebie wszystko. 

Alexander Gorgon, zapytany o swojego ojca odpowiedział: Tata (Wojciech) jest wychowankiem Wisły, grał z nią w finale. Ale zawsze kibicuje drużynie, w której gra jego syn. Także mam zielone światło, żeby jutro wygrać te trofeum z Pogonią. 

Po zakończeniu konferencji prasowej, drużyna Pogoni Szczecin rozpoczęła swój oficjalny trening, w trakcie którego miała okazję po raz pierwszy przed spotkaniem wyjść na murawę PGE Narodowego.