Wisła Kraków: konferencja i trening przed jutrzejszym Finałem Fortuna Pucharu Polski

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Tuż po swoich rywalach przyszedł czas na drużynę Wisły Kraków. W przeddzień wielkiego Finału Fortuna Pucharu Polski, 1 maja, na PGE Narodowym odbyła się także konferencja prasowa drugiej z drużyn finalistów. Wzięli w niej udział Angel Rodado, Alan Uryga, Michał Siwierski oraz Albert Rude.

Trener Albert Rude, zapytany o wrażenia, jakie wywołuje na nim miejsce, w którym rozegrają tegoroczny finał, odnośnie PGE Narodowego odpowiedział: Jest czarujący. Pierwszy raz zobaczyłem go, kiedy jechałem pociągiem do Gdyni. Powiedziałem wtedy, że widzę go po raz pierwszy, ale mam nadzieję - nie ostatni.

Kapitan Wisły Kraków, Alan Uryga, odniósł się natomiast do swojej pierwszej wizyty na arenie. Jako zawodnik, PGE Narodowy odwiedzę po raz pierwszy. Natomiast jako kibic, miałem już okazję uczestniczyć w meczu reprezentacji. Był to historyczny mecz z Niemcami, w którym wygraliśmy 2:0 - wspomniał. Zapytany o jutrzejszy Finał, powiedział: Nie przypominam sobie, żebym miał ważniejszy mecz. To najważniejsze wydarzenie w mojej sportowej karierze. 

Przed nadchodzącym wielkimi krokami, tegorocznym Finałem Fortuna Pucharu Polski, zawodnicy Wisły Kraków odbyli także oficjalny trening na murawie areny. Zobacz, jak wyglądała dzisiejsza wizyta tej drużyny finalistów na PGE Narodowym.