Noc Muzeów na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Z myślą o miłośnikach i miłośniczkach sportu oraz spektakularnych koncertów PGE Narodowy przygotował wyjątkową atrakcję z okazji Nocy Muzeów. Sprawdź, jak uzyskać bezpłatny bilet i dołącz do wyjątkowego spaceru, by przeżyć niezapomnianą przygodę na największym stadionie w Polsce.

Podczas tegorocznej odsłony Nocy Muzeów, która odbędzie się 18 maja, instytucje w całej Polsce po raz kolejny otworzą swoje drzwi dla zwiedzających, by prezentować bogactwo kultury i historii naszego kraju. PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie o wręcz nieograniczonych możliwościach. To właśnie tutaj tworzy się historia polskiego sportu, a największe gwiazdy muzyki grają niezapomniane koncerty.

W ramach Nocy Muzeów na PGE Narodowym w godzinach 20:00 – 24:00 podczas godzinnego spaceru, zwiedzający będą mogli zobaczyć punkt widokowy i odwiedzić interesujące stacje tematyczne przygotowane na górnej trybunie.
  • Aby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, należy pobrać bezpłatny bilet w sklepie internetowym areny – www.sklep.pgenarodowy.pl,
  • Grupy ruszają co 30 minut w godzinach 20:00-23:00,
  • Limit pobierania biletów to 4 sztuki na jedną osobę.
Dołączcie do nas w podróży przez historię, sport i rozrywkę!