Konferencja Defence24 Days na PGE Narodowym! [ZDJĘCIA]

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W dniach 6-7 maja w przestrzeniach PGE Narodowego odbyła się konferencja Defence24 Days, największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone kwestiom związanym z obronnością i bezpieczeństwem.  W evencie wzięli udział przedstawiciele sektora zbrojeniowego oraz branż związanych z bezpieczeństwem obywateli, przedsiębiorstw oraz administracji publicznej.

Konferencja Defence24 Days odbyła się w przestrzeniach, takich jak Galeria i Centrum Konferencyjne. Galeria jest doskonałym miejscem na organizację targów, wystaw, czy konferencji. Do największych atutów tego miejsca zaliczyć można m.in. bliskie sąsiedztwo z Recepcją Główną, bezpośredni dostęp do trybun obiektu oraz możliwość wydzielenia zamkniętych sal konferencyjnych dzięki mobilnym ścianom.

Do dyspozycji naszych klientów jest także największe i najnowocześniejsze Centrum Konferencyjne w Warszawie. W skład tej przestrzeni wchodzi aż 6️ przestronnych sal o łącznej powierzchni 4,3 mkw. Wykorzystując wszystkie sale Centrum Konferencyjnego, możliwe jest zorganizowanie eventu dla ponad 2️ tys. gości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach PGE Narodowego? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

tel.: +48 22 295 95 55
e-mail: sprzedaz@2012plus.pl
www.biznes.pgenarodowy.pl