Trwa montaż dachu zamykanego

14 czerwca 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W ubiegłym tygodniu zakończono montaż pierwszej z czterech części dachu zamykanego tzw. wewnętrznego od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie. Od strony północnej trwa montaż drugiej części tego dachu.

Dach zamykany wykonany jest z materiału PVC, odpornego na działania czynników atmosferycznych, odpornego na gniecenie. Proces otwierania lub zamykania dachu jest krótki i wynosi ok. 20 minut. Zmontowane są już wszystkie napędy dla tego dachu. Napędy służą naciąganiu materiału w przypadku zamykania lub zwijaniu w przypadku otwierania dachu. Zakończono montaż dachu szklanego, trwa uszczelnianie styków tafli tego dachu.

Zmontowano 50 z 72 segmentów membrany dachu zewnętrznego. Przygotowywana jest instalacja odwadniania dachu.

Zbliża się ku końcowi montaż pomostów technicznych – promieniowych i obwodowego.

Trwa montaż krzesełek, którego stopień zaawansowania osiągnął 65%. Na płycie boiska zmontowano dwa ekrany wielkoformatowe. Pomyślnie odbyła się próba ich uruchomienia.

Biało - czerwona elewacja jest uzupełniana w miejscach gdzie demontowane są żurawie dźwigowe, które dotąd służyły do montażu elementów dachu.

W robotach zewnętrznych trwa układanie granitu na schodach terenowych, rozpoczyna się wykonywanie nawierzchni na głównych ciągach pieszych.