Audiodeskrypcja podczas 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw

Wiadomości
09 maja 2024
redakcja
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Audiodeskrypcja to cenne rozwiązanie, pozwalające osobom z dysfunkcją wzroku na pełny, samodzielny i satysfakcjonujący odbiór wydarzeń sportowych. Wzorem poprzednich lat, usługa audiodeskrypcji będzie dostępna podczas tegorocznych zawodów 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw. Komentatorzy podadzą na żywo wszystkie cenne informacje – od całego rytuału startowego, szukania ścieżek, ostatnich sprzętowych poprawek przed startem, kolorów kasków i kevlarów, po przebieg turnieju.

Dwóch wykwalifikowanych komentatorów wykona usługę audiodeskrypcji na żywo. Audiodeskryptorzy posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie zadbają o profesjonalny komentarz, który zapewni jak najlepszy odbiór tego, co będzie się działo na płycie PGE Narodowego podczas ósmej edycji żużlowego turnieju Grand Prix.

Jak skorzystać z darmowej usługi audiodeskrypcji?

Każda osoba posiadająca telefon komórkowy z radiem i słuchawkami może skorzystać z usługi specjalnego komentarza. W sobotę, 11 maja, po przybyciu na PGE Narodowy, należy ustawić radio na częstotliwość 91,50 MHz i przy użyciu słuchawek dołączyć do transmisji na żywo, która będzie dostępna przez całe wydarzenie.

Audiodeskrypcję wykona Fundacja Katarynka.