Spacer po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie

16 czerwca 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W dniu 10 czerwca br. wykonano 10 panoram sferycznych, które składają się na czerwcowy odcinek wirtualnego spaceru po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Wirtualne zwiedzanie budowy rozpoczynamy w południowym narożniku trybuny zachodniej. Z tego miejsca można zaobserwować wszystkie trwające obecnie prace montażowe i wykończeniowe.

W szybkim tempie przybywa krzesełek. W momencie publikacji niniejszej prezentacji zamontowanych jest ponad 37 tysięcy krzesełek. Robotnicy wysokościowi rozpoczynają montaż membrany dachowej nad trybuną wschodnią. Zamontowano 50 z 72 elementów membrany.

Równolegle trwają prace nad montażem dachu zamykanego - na panoramach widać pierwszą zamontowaną część. Na płycie boiska stoją również zmontowane dwa ogromne telebimy. Powierzchnia każdego z nich to 54m2. W najbliższym czasie dołączą do nich jeszcze 2 sztuki.

Oprócz panoramy ze wspomnianego wyżej miejsca, budowę Stadionu Narodowego w Warszawie możemy zobaczyć również z poziomu promenady głównej na trybunie wschodniej, z płyty boiska, z dolnego poziomu trybuny zachodniej, oraz z górnego poziomu trybuny południowej i zachodniej w miejscu wyjścia z restauracji na poziomie +4.

Zapraszamy do zobaczenia zewnętrznej promenady od strony Al. Zielenieckiej i ul. Wybrzeże Szczecińskie oraz tradycyjnie już do spojrzenia na bryłę stadionu z Mostu Poniatowskiego. Tutaj po zdemontowaniu żurawi wieżowych biało - czerwona elewacja jest gotowa.

Zobacz wirtualny spacer
Autor: M. Szukała


Co o tym sądzisz?