Zamknij

Warszawska Strefa Kibica na błoniach PGE Narodowego

Kibicuj reprezentacji Polski podczas UEFA EURO 2024 w Warszawskiej Strefie Kibica na błoniach PGE Narodowego. Oglądaj mecze z drugą połówką, rodziną lub przyjaciółmi i wspólnie wspierajmy biało-czerwonych podczas mistrzostw Europy. Pokażemy wszystkie grupowe mecze Polaków.

W czerwcu błonia PGE Narodowego staną się sercem piłkarskich emocji, tworząc biało-czerwone miasteczko miłośników piłki nożnej. W wyjątkowej atmosferze będziemy mogli dopingować i przeżywać emocje towarzyszące oglądaniu sportowych zmagań Polaków podczas UEFA Euro 2024.

Transmisje meczów nasi goście będą mogli zobaczyć na specjalnie przygotowanym telebimie, który zapewni najlepszy możliwy odbiór widowiska. Czekać na nich będą także różnorodne strefy wypoczynkowe, zorganizowane we współpracy z naszymi partnerami. Wśród atrakcji znajdą się m.in. malowanie buziek, dmuchańce dla dzieci czy mini boisko do piłki nożnej. Przygotowane zostaną również liczne punkty gastronomiczne z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz napojami. Wszystko to w plenerze, na  zielonych błoniach, sąsiadujących z największym stadionem w Polsce.

Wszelkie informacje związane z Warszawską Strefą Kibica będą publikowane na bieżąco na dedykowanej stronie internetowej – strefakibica.com. Liczba miejsc w strefie będzie ograniczona. Na jej terenie jednocześnie będzie mogło się znajdować maksymalnie około 10 tysięcy kibiców. Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga generowania biletu wstępu. 

Pierwsze spotkanie, podczas którego drużyna reprezentacji Polski zmierzy się z Holandią, odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca, o godzinie 15:00. Kolejne, w którym zmierzymy się z Austrią, już kilka dni później, 21 czerwca o godzinie 18:00. Trzecie, to mecz z Francją, który odbędzie się 25 czerwca, także o godzinie 18:00.  

Piłka nożna w Polsce to nie tylko sport, ale też silny czynnik integracyjny. Wierzymy, że Warszawska Strefa Kibica stanie się symbolem spotkań, gdzie osoby z różnych środowisk i pokoleń połączą się w jednym celu – wsparcia naszej drużyny. Liczymy, że emocje towarzyszące rozgrywanym spotkaniom piłkarskim w ramach UEFA EURO 2024 rozgrzeją serca tysięcy Polaków i zagrzeją biało-czerwonych do zwycięstwa! 

Organizatorem Warszawskiej Strefy Kibica jest PGE Narodowy, a partnerami głównymi m.st. Warszawa oraz Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa.


Warszawska Strefa Kibica na błoniach PGE Narodowego
  • 16.06.2024 (niedziela), godz. 15:00 - mecz Polska-Holandia,
    otwarcie strefy o godz. 12:00
  • 21.06.2024 (piątek), godz. 18:00 - mecz Polska-Austria,
    otwarcie strefy o godz. 15:00
  • 25.06.2024 (wtorek), godz. 18:00 - mecz Polska-Francja,
    otwarcie strefy o godz. 15:00

Więcej informacji na: strefakibica.com