Zamknij

Zmiany w harmonogramie działania bram PGE Narodowego w czerwcu

Czerwiec na PGE Narodowym będzie obfitował w liczne wydarzenia sportowe, muzyczne i kulturalne. Zapoznaj się z harmonogramem działania bram areny, aby dowiedzieć się, jak skorzystać z atrakcji dostępnych na największym stadionie w Polsce.

Ze względu na organizację meczu towarzyskiego Polska – Ukraina bramy PGE Narodowego będą zamknięte od 6 czerwca. Ich ponowne otarcie nastąpi 8 czerwca o godzinie 14.00, gdy zostaną uruchomione również wycieczki z przewodnikiem i punkt widokowy, z którego rozpościerać będzie się wyjątkowy widok na stadion w meczowej odsłonie.

Ponowne zamknięcie bram stadionu nastąpi 9 czerwca, co będzie miało związek z organizacją meczu towarzyskiego Polska – Turcja. 11 czerwca o godzinie 14.00 zostanie otwarta brama nr 1, którą do recepcji głównej stadionu mogą dostać się zwiedzający i osoby pragnące odwiedzić punkt widokowy.

Od 11 do 17 czerwca do godziny 12.00, w związku z organizacją festiwalu Fotoforma oraz Pikniku Naukowego, bramy PGE Narodowego będą zamknięte dla osób uprawiających sporty miejskie.

Wejście dla gości wydarzeń i wycieczek w tych dniach odbywać będzie się bramą nr 1 – od strony Alei Zielenieckiej.

Wszystkie bramy stadionu zostaną otwarte ponownie dla odwiedzających i uprawiających sporty miejskie 17 czerwca o godzinie 12.00.