Zamknij

Odkryj PGE Narodowy w Copa City: Pierwszy Football Tycoon

PGE Narodowy, z jego charakterystycznym designem i żywą atmosferą, będzie częścią nowej gry Copa City. Gra ma na celu połączenie elementów tycoonu i piłki nożnej, oferując dynamiczne i wizualnie atrakcyjne środowisko dla wszystkich rozgrywek. Zbliżająca się premiera Copa City obiecuje połączenie zarządzania i piłki nożnej, które ma na celu zaangażować graczy i sprawdzić ich umiejętności strategiczne.

Copa City to gra tycoon, która pozwala graczom zagłębić się w organizacji wydarzenia jakim jest mecz piłki nożnej. Zadaniem graczy będzie adaptacja przestrzeni miejskiej na potrzeby kibiców – od taktycznego przygotowania całego miasta, poprzez zarządzanie stadionem, aż po finansowe aspekty działalności. Połączenie strategicznego planowania i przygotowania przedmeczowego ma zapewnić, że każda rozgrywka będzie wyjątkowa i emocjonująca. Gra ma na celu przyciągnąć zarówno zagorzałych graczy tycoonów jak i  fanów piłki nożnej.

Premiera wkrótce 

Odliczanie do premiery Copa City już się rozpoczęło, a gra ma pojawić się w przyszłym roku. Ta produkcja skierowana jest do wszystkich pasjonatów piłki nożnej i gier typu tycoon. Aby uzyskać najnowsze informacje, warto śledzić oficjalną stronę Copa City, gdzie będą publikowane aktualizacje i dyskusje.

Copa City ma zrewolucjonizować podejście do gier tycoon i piłkarskich, a tak prezentuje się trailer ogłaszający grę: