Zamknij

Zobacz zdjęcia z Festiwalu Fotoforma na PGE Narodowym!

13-14 czerwca w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego odbył się Festiwal Fotoforma, skierowany do wszystkich miłośników fotografii i filmu. W trakcie dwóch dni na uczestników wydarzenia czekały liczne atrakcje, takie jak warsztaty typu masterclass, fotospacery i wystawy fotograficzne. Nie zabrakło także spotkań z ekspertami i stoisk wystawców największych producentów i dystrybutorów sprzętu foto-video-druk na świecie.

PGE Narodowy dysponuje jednym z największych i najnowocześniejszych Centrów Konferencyjnych o łącznej powierzchni 4262 mkw. Składa się ono z 6 wielofunkcyjnych, przestronnych sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Dzięki uniwersalności tych pomieszczeń i możliwości ich odpowiedniego dostosowania na potrzeby klienta, PGE Narodowy jest doskonałym miejscem do organizacji różnorodnych, biznesowych wydarzeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach PGE Narodowego? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.
tel.: +48 22 295 95 55
e-mail: sprzedaz@2012plus.pl
www.biznes.pgenarodowy.pl