Zamknij

Historyczny koncert Taco Hemingwaya na PGE Narodowym! [GALERIA]

Koncert Taco Hemingwaya na PGE Narodowym przeszedł do historii! Artysta jest pierwszym polskim raperem, który wypełnił największy stadion w Polsce. W wydarzeniu na arenie wzięło udział ponad 60 tysięcy fanów. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wyjątkowego koncertu i przeżyjcie te wyjątkowe chwile jeszcze raz.

Najnowsza płyta Taco Hemingwaya „1-800 OŚWIECENIE” pokryła się już czterokrotną platyną, czyli została sprzedana w ponad 120 tysiącach egzemplarzy. Ogromne zainteresowanie albumem przełożyło się na podobny sukces koncertów na trasie 1-800 TOUR, na które bilety zostały wyprzedane. Nie inaczej było na kończącym trasę największym koncercie, który odbył się na PGE Narodowym. Podczas wydarzenia na stadionie bawiło się ponad 60 tys. fanów, a Taco Hemingway przygotował dla swoich fanów wiele niespodzianek.

Razem z artystą na scenie pojawiło się wielu wyjątkowych gości, wśród których znaleźli się Daria Zawiałow, Edyta Bartosiewicz, OKI, Bedoes 2115, Otsochodzi, CatchUp czy Gruby Mielzky.

Największą niespodzianką było jednak łączenie na żywo Taco Hemingwaya z… Dawidem Podsiadło, który w tym samym dniu koncertował na Stadionie Śląskim. Podczas połączenia artysta nie krył emocji, a fani zgromadzeni na obu stadionach gromkimi okrzykami i aplauzem pozdrawiali się nawzajem.

Zobaczcie galerię zdjęć z tego wyjątkowego koncertu i przeżyjcie wyjątkowe chwile 1-800 TOUR @ PGE Narodowy jeszcze raz!