Stań w centralnym punkcie stadionu

14 lipca 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wszystkich fanów Stadionu Narodowego w Warszawie zapraszamy do wirtualnego zwiedzania budowy.

Największą atrakcją niniejszego spaceru jest panorama wykonana w centralnym miejscu płyty boiska, wprost pod iglicą. Ponadto na budowę stadionu możemy spojrzeć z kilku miejsc zlokalizowanych na górnym poziomie trybuny wschodniej, południowej i zachodniej oraz dolnego poziomu trybuny południowej. Materiał do najnowszego spaceru - 8 panoram, powstał w dniu 8 lipca br.

Tym razem wirtualne zwiedzanie budowy rozpoczynamy na płycie boiska. Uwagę zwraca tutaj ukończona konstrukcja dachu głównego oraz iglica, na której w ostatnim czasie zamontowano dwa z czterech telebimów. Powyżej zauważymy również, że zamontowane zostały również wszystkie elementy dachu ruchomego oraz garażu, w której będzie on chowany.

Tymczasem na płycie boiska przygotowywane są do zawieszenia kolejne dwa telebimy. Z tego miejsca możemy również zaobserwować, dobiegający końca montaż krzesełek. Zaawansowanie montażu krzesełek szacuje się obecnie na ponad 90%.

Tradycyjnie już spacer możemy zakończyć, spoglądając na Stadion Narodowy w Warszawie z perspektywy Mostu Poniatowskiego. Zapraszamy.

Zobacz wirtualny spacer

Autor: M. Szukała.Co o tym sądzisz?