Stadion Narodowy w Warszawie otwarty dla wszystkich!

15 lipca 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W dniu 24 lipca br. zapraszamy wszystkich na Niedzielny Spacer po Stadionie Narodowym w Warszawie.

W tym dniu, największy stadion w Polsce po raz pierwszy zostanie otwarty dla mieszkańców Warszawy oraz wszystkich osób zainteresowanych jak Stadion wygląda wewnątrz.

W czasie spaceru każdy będzie mógł wejść tunelem na płytę boiska i zobaczyć jak Stadion prezentuje się od środka – jak wyglądają dwa pierścienie trybun dla 58 tysięcy widzów, 70 metrowa iglica centralna czy wielkoformatowe ekrany LED. W tym dniu, specjalnie dla uczestników spaceru ekrany LED zostaną uruchomione po raz pierwszy i zostanie na nich wyświetlony premierowy pokaz.

Niezapomnianych wrażeń dostarczy niewątpliwie okazja do zobaczenia jednej z najbardziej zaawansowanych konstrukcji na świecie – dachu Stadionu Narodowego w Warszawie, którego ruchoma część będzie gotowa już wkrótce.

- Od początku budowy Stadion Narodowy w Warszawie budzi ogromne zainteresowanie. Codziennie wpływają do nas zapytania o możliwość wejścia na Stadion. Dlatego bardzo cieszymy się z faktu, że nareszcie możemy udostępnić nasz obiekt całemu społeczeństwu i jesteśmy ciekawi opinii zwiedzających - powiedziała Daria Kulińska, Rzecznik NCS.

Prawdziwą atrakcją będzie udostępnienie jednej z trybun, tak aby każdy mógł zasiąść na krzesełku stadionowym i sprawdzić widoczność z trybun. Na płycie boiska będzie można obejrzeć wystawę historycznych zdjęć Stadionu X-lecia oraz zdjęć prezentujących etapy powstawania Stadionu Narodowego w Warszawie. Zachęcamy do wzięcia aparatów fotograficznych, tak aby każdy z uczestników Spaceru wykonał pamiątkowe zdjęcie Stadionu i uwiecznił ten wyjątkowy dzień.

Jednym z ciekawych punktów programu będzie możliwość spotkania się i przeprowadzania krótkich rozmów z naszymi najważniejszymi partnerami i przyjaciółmi Stadionu Narodowego w Warszawie, m.in. z przedstawicielami właściciela, władz miasta, osobami odpowiedzialnymi bezpośrednio za budowę, architektami oraz organizatorami imprez.

Przewidziane są także atrakcje dla najmłodszych.

Niedzielny spacer zaplanowano na 24 lipca br. w godz. od 10.00 do 18.00. Wstęp jest bezpłatny. Zalecamy przybycie środkami komunikacji miejskiej lub pieszo.

W tym dniu wejście na teren budowy Stadionu zostało przygotowane od strony ul. W. Szczecińskie, na wysokości przejścia dla pieszych przy Moście Poniatowskiego. Wyjście z budowy będzie od strony ul. W. Szczecińskie, na wysokości nasypu kolejowego.

Prosimy o zapoznanie się regulaminem uczestnictwa w Niedzielnym Spacerze po Stadionie Narodowym w Warszawie - gdzie znajdują się ważne informacje m.in. dla rodziców oraz rowerzystów.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 22 517 94 06 w godzinach 9.00 - 17.00 lub pod adresem e-mail:

Organizację tego dnia będą wspierać wolontariusze rekrutowani przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy. Szczegóły dostępne są na www.wolontariatmiejski2012.pl

Partnerem Niedzielnego Spaceru po Stadionie Narodowym w Warszawie jest Radio Zet.

Serdecznie zapraszamy!Co o tym sądzisz?