Wielki Dzień Otwarty na Stadionie Narodowym w Warszawie

22 września 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już 2 października zapraszamy na Wielki Dzień Otwarty na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Przez cały dzień, od godziny 10.00 do 20.00, wszyscy będą mogli zobaczyć z bliska największy stadion w Polsce.

Na stadion będzie można wejść od strony Ronda Waszyngtona. Dla zwiedzających dostępna będzie cała promenada oraz krzesełka na dolnej trybunie. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą liczyć na wiele atrakcji.

Przez cały dzień na czterech ogromnych telebimach prezentowane będą filmy o stadionie oraz relacje na żywo z wywiadów z gośćmi oraz ekspertami stadionowymi.

- Pierwszy spacer po Stadionie Narodowym w Warszawie, który zorganizowaliśmy w lipcu tego roku, cieszył się tak dużym powodzeniem, że zdecydowaliśmy się otworzyć stadion po raz kolejny. Każdy będzie miał szansę zobaczyć jak prezentuje się największy stadion w Polsce i doświadczyć niezapomnianych emocji – powiedziała Daria Kulińska, Rzecznik NCS. - Tym razem prawdziwym hitem będzie premierowa prezentacja otwierania i zamykania dachu stadionu.

Punktualnie o godzinie 12.00 dach Stadionu Narodowego w Warszawie zostanie zamknięty po raz pierwszy. Następnie o każdej pełnej godzinie dach będzie otwierany oraz zamykany.

Zachęcamy do wzięcia aparatów fotograficznych i robienia pamiątkowych zdjęć, filmików podczas uruchomienia dachu. Na miejscu będzie także możliwość zgłoszenia się do programu Stewarding i wypełnienie formularza rekrutacyjnego na Członka Służb Informacyjnych Stadionu Narodowego w Warszawie.

Wstęp na stadion w tym dniu jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów na daną godzinę. Można przyjść indywidualnie oraz w grupie.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Wielkiego Dnia Otwartego dostępnym na www.stadionnarodowy.org.pl.

Organizatorem Wielkiego Dnia Otwartego na Stadionie Narodowym w Warszawie jest Narodowe Centrum Sportu.

Patronami imprezy są Gazeta Wyborcza, serwis warszawa.gazeta.pl oraz Radio Zet.

Partnerzy to: Hydrobudowa Polska S.A., Alpine, PBG S.A.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 22 517 94 41 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00 lub pod adresem e-mail:

Osoby niepełnosprawne, chcące przyjść na Wielki Dzień Otwarty na Stadionie Narodowym w Warszawie prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu 22 517 94 41.

Serdecznie zapraszamy!


Co o tym sądzisz?