Rusza rekrutacja on-line na Członków Służby Informacyjnej na Stadionie Narodowym

05 października 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Narodowe Centrum Sportu ogłasza rekrutację na Członków Służby Informacyjnej - tzw. Stewardów na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Kim jest Steward na Stadionie?

Steward to Członek Służby Informacyjnej pełniący funkcję opiekuna i przewodnika dla uczestników imprez na Stadionie. Jego głównym zadaniem jest zapewnianie bezpieczeństwa i najwyższej jakości obsługi podczas imprez. Podczas różnych wydarzeń na Stadionie dla 58 tysięcy widzów będziemy korzystać z pomocy od 500 do nawet 900 Stewardów.

Poszukujemy przede wszystkim osób, które chcą pracować na Stadionie Narodowym w Warszawie i pomagać podczas imprez, meczów oraz innych organizowanych tutaj wydarzeń tak aby zapewnić naszym gościom korzystanie ze wszystkich oferowanych usług w sposób komfortowy i bezpieczny.

Rekrutacja krok po kroku

Podczas rekrutacji będziemy brać pod uwagę czy kandydat w chwili zgłoszenia ma ukończone 18 lat, jest niekarany, posiada wysokie zdolności komunikacyjne i dobrą znajomość języka obcego. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy imprezach oraz dyspozycyjność. Zależy nam także aby na Członków Służb Informacyjnych zgłaszały się kobiety.

Kandydaci, którzy wypełnią i wyślą do nas formularz zgłoszeniowy, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie wybrane osoby zostaną skierowane na szkolenie pt. „Stewarding – Najwyższa jakość organizacji imprez” *. Pierwsze szkolenie odbędzie się w październiku br.

Szkolenia będą prowadzone przez trenerów z Narodowego Centrum Sportu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po ukończeniu szkolenia i pomyślnie zdanym egzaminie końcowym, uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu, który upoważni go do pracy jako Członek Służb Informacyjnych także na innych obiektach w całej Polsce.

Praca Stewarda

Po ukończeniu szkolenia, każdy Steward otrzyma swój niepowtarzalny numer identyfikacyjny i zostanie zarejestrowany w bazie Stewardów Stadionu Narodowego w Warszawie.

Za każdym razem kiedy na Stadionie odbywać się będą różnego typu wydarzenia, z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, będziemy kierować do przeszkolonych osób zapytanie o możliwość pracy w danym dniu.

Ścieżka kariery


Praca każdego Stewarda będzie podlegała ocenie. Spośród najlepszych Stewardów zostaną wyłonieni tzw. Kierownicy odcinka, czyli dowódcy grupy stewardów. Kierownik odcinka odpowiadać będzie za organizację pracy Członków Służby Informacyjnej i będzie podlegać bezpośrednio Kierownikowi ds. bezpieczeństwa na Stadionie.

Oferujemy bardzo ciekawą pracę i zdobywanie doświadczenia podczas imprez masowych najwyższej rangi.

Warta pokreślenia jest także informacja, że każdy przeszkolony i sprawdzony przez nas Steward będzie miał szansę pracy na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Mistrzostw UEFA EURO 2012™!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail:

*Zakres teoretyczny szkolenia został opracowany przez Polski Związek Piłki Nożnej, we współpracy z UEFA, EURO 2012 Polska i ESSMA.

Projekt szkolenia jest w pełni zgodny z przepisami zawartymi w Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 23 marca 2010 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne, na podstawie art. 23 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. Nr 62, poz. 504), jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.Co o tym sądzisz?