https://pgen.pl/assets/cache/d60303ac2b2c6aae2469051bd3dbd561_750_319_optim.jpg

Pierwsze szkolenia Stewardów już za nami

W ostatnie dwa weekendy na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się szkolenia na Członków Służby Informacyjnej tzw. Stewardów. Szkolenia pomyślnie ukończyło kilkadziesiąt osób.

Przypominamy, że trwa rekrutacja oraz szkolenia na Stewardów na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wszystkich chętnych, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

O tym, że warto zgłosić się na szkolenie, które jest świetną okazją do poznania Stadionu Narodowego w Warszawie i spotkania ciekawych osób, świadczą opinie niektórych uczestników:

- Ciekawe były spotkania z przedstawicielami służb pogotowia ratunkowego i straży pożarnej. Wszyscy byli zaangażowani, rewelacyjne podejście i praktyka. Prowadzący szkolenia tworzą świetny i zgrany zespół, są zaangażowani i to widać . Szkolenie – rewelacja. Aż chce się tu pracować!!
- Najlepszym elementem szkolenia były ćwiczenia praktyczne oraz otwarci prowadzący - gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Plus za materiały szkoleniowe.
- Dzięki temu szkoleniu częściej będę myśleć o bezpieczeństwie swoim i osób w moim otoczeniu. Nie będę się bała zastosować pierwszej pomocy! Po szkoleniu, bezpieczeństwo nabrało dla mnie innego wymiaru.


Dowiedz się więcej na temat rekrutacji na Stewarda.

Zarówno rekrutacja jak i szkolenia trwają nieprzerwanie, ponieważ zależy nam aby w bazie Stewardów Stadionu Narodowego w Warszawie znalazły się osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, które będą pracować z najwyższym zaangażowaniem. Praca jako Steward na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie bardzo ciekawa i umożliwi zdobycie doświadczenia podczas różnego rodzaju imprez, w tym także podczas jednej z największych imprez na świecie - UEFA EURO 2012™.

Zapraszamy!

Link skrócony: www.stdn.pl/d312f

Galeria

Co o tym sądzisz?