https://pgen.pl/assets/cache/a1d55652ee0e678a9395c6e5432d6c8d_750_319_optim.jpg
Komunikat Narodowego Centrum Sportu

Narodowe Centrum Sportu informuje, że w dniu dzisiejszym Prezes Zarządu, Rafał Kapler złożył wniosek do Pani Minister Sportu i Turystyki Joanny Muchy o odwołanie ze stanowiska Prezesa Zarządu Narodowego Centrum Sportu Sp. z o.o.

„Po ponad 3 latach pracy w NCS sp z o.o., po wybudowaniu Stadionu Narodowego, chciałbym serdecznie podziękować i pogratulować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego wyjątkowego obiektu. Chociaż mój udział w tym przedsięwzięciu dobiegł końca, jako menedżer jestem przekonany, że ten wspaniały obiekt ma potencjał, aby w przyszłości stanowić nie tylko centrum rozrywki i kultury jakiego brakowało w Warszawie, ale także – aby być samodzielnym, dochodowym przedsięwzięciem. Mimo wielu trudnych decyzji, które przyszło mi podejmować w trakcie projektu, uważam, że cele biznesowe i racjonalne podejście do zarządzania wzięły górę nad emocjami i sporami politycznymi.” – powiedział Rafał Kapler.

„Stadion Narodowy w Warszawie został wybudowany w rekordowym czasie – 32 miesięcy i o ok. 300mln PLN taniej, niż przewidywał kosztorys z 2009 roku. W jego budowę zaangażowanych było ok. 12 tysięcy pracowników, ok. 30 tysięcy osób w kraju i łącznie ponad 1000 firm. Budowę ze strony Narodowego Centrum Sportu nadzorowało ok. 30 osób. Dzisiaj Stadion Narodowy w Warszawie posiada wszelkie niezbędne, ustalone przepisami, zgody i pozwolenia, aby prowadzić działalność.

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w powstanie tej największej inwestycji sportowej w Polsce, wszystkim którzy nie zważając na porę roku, pogodę, często poświęcając prywatny czas przyczynili się do tego sukcesu.”
– dodał Rafał Kapler.

Link skrócony: www.stdn.pl/d5ef2

Co o tym sądzisz?