Wygraj półfinał na Stadionie Narodowym w Warszawie!

15 czerwca 2012
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.
m

Weź udział w naszej grze i wygraj bilet na półfinał na Stadionie Narodowym w Warszawie. To już z pewnością ostatnia szansa by móc zdobyć bilet na jeden z najważniejszych meczy tego turnieju i zasiąść na trybunach stadionu.

Dzisiaj na portalu społecznościowym Facebook została uruchomiona gra, w której uczestnicy mogą wygrać dwa bilety na bardzo emocjonujący mecz. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniu 28 czerwca 2012 roku. Gra polega na kolekcjonowaniu ikon z nagrodami, które są ukryte pod krzesełkami. Otrzymanie ikony wymaga udzielenia poprawnej odpowiedzi na pytanie dotyczące stadionu. Nagrody otrzymują ci, którzy uzbierają określoną liczbę ikon danego typu. Udział w konkursie wymaga polubienia fan page Stadionu Narodowego w Warszawie oraz udzielenia uprawnień do publikowania na tablicy użytkownika.

W grze, przewidziano także nagrody pocieszenia: koszulki, czapki i smycze z logo Stadionu Narodowego w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy!


Artykuły polecane

07 sierpnia 2013
Wystawa `Pełen Dostęp, Pełen Football`

Od 6 sierpnia 2013 roku Stadion Narodowy w Warszawie jest gospodarzem wystawy „Pełen Dostęp, Pełen Football” Centrum Dostępu do Piłki Nożnej w Europie (CAFE).

18 kwietnia 2013
Tydzień Akcji i audiodeskrypcja na Narodowym

Trwa kampania Tydzień Akcji Pełen Dostęp, Pełen Football, organizowana przez fundację CAFE Centrum Dostępu do Piłki Nożnej w Europie. Czas trwania akcji odbywającej się w ramach realizacji projektu dziedzictwa UEFA EURO 2012 to 13-21 kwietnia 2013.

12 kwietnia 2013
Pełen Dostęp, Pełen Football

Stadion Narodowy z przyjemnością wspiera Centrum Dostępu do Piłki Nożnej w Europie w organizacji kampanii Tydzień Akcji Pełen Dostęp, Pełen Football. Udział w wydarzeniu daje nam możliwość pokazania tego, co osiągnęliśmy dla niepełnosprawnych kibiców, jak również dla lokalnej społeczności osób niepełnosprawnych.