Już niedługo superfinał PLFA

19 czerwca 2012
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.
m

Już za niecały miesiąc na murawę Stadionu Narodowego w Warszawie wybiegną najlepsi zawodnicy futbolu amerykańskiego w naszym kraju. Spektakularne starcie o mistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego poprzedzi piknik przed stadionem, który rozpocznie się już o 13:00 w niedzielę 15 lipca br.

Zachęcamy do udziału w tym pełnym atrakcji wydarzeniu i do obejrzenia filmu.

Więcej informacji na stronie www.superfinal.pl. Bilety do nabycia na stronie www.eventim.pl.

Zapraszamy!Artykuły polecane

03 września 2014
Masz legitymację? Masz rabat!

Początek września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, ale także gratka dla wszystkich miłośników sportów wodnych! 5, 6 i 7 września na Stadionie Narodowym odbędzie się Halowy Puchar Świata w Windsurfingu. Z okazji rozpoczęcia szkoły przygotowaliśmy specjalny rabat dla uczniów i studentów!

11 sierpnia 2014
Nowa pula biletów na VERVA Street Racing - Dakar na Narodowym!

Tylko kilka tygodni pozostało do VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym. Już 20 września publiczność na Stadionie Narodowym obejrzy emocjonujące wyścigi terenowe w czasie 3-godzinnego show, a także ponad 300 wyjątkowych maszyn podczas Pit Party!

24 lipca 2014
Na Narodowym pobiją rekord prędkości!

Red Bull Speed Challenge by Björn Dunkerbeck to największa atrakcja trzeciego dnia „Windsurfingu na Narodowym”, który odbędzie się już za niespełna dwa miesiące w Warszawie.