Startują grupowe wycieczki po Stadionie Narodowym w Warszawie!

17 lipca 2012
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.
Startują grupowe wycieczki po Stadionie Narodowym w Warszawie!

Uruchamiamy grupowe wycieczki po Stadionie Narodowym w Warszawie. Stadion można zwiedzać od wtorku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 18.00. W wakacje wyjątkowa promocja - wycieczki są nieodpłatne.

Wycieczka odbywa się w towarzystwie przewodnika, który pokaże uczestnikom najciekawsze miejsca znajdujące się na stadionie, w tym szatnie zawodników, strefę VIP, dolny i górny pierścień trybun czy kaplicę wielowyznaniową. Dla zwiedzających udostępniony zostanie także kiosk gastronomiczny, w którym będzie można kupić napoje i przekąski. Czas trwania wycieczki to około 60 minut.

Wycieczki prowadzone są wyłącznie dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji, e-mail: i potwierdzeniu terminu przez organizatora wycieczek. Minimalna liczba zwiedzających w grupie to 20 osób.

Wycieczki odbywają się 6 dni w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków, dni ustawowo wolnych od pracy oraz dni, w których będą trwały przygotowania do imprez masowych. Grupy umawiane są na następujące godziny: 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 oraz 18.00. Prosimy o przybycie z piętnastominutowym wyprzedzeniem.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania Stadionu Narodowego w Warszawie.


Serdecznie zapraszamy!

Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

08 kwietnia 2014
Podpis Jerzego Dudka na koszulce w recepcji wycieczek

Piłkarz Jerzy Dudek, wielokrotny reprezentant polski, złożył autograf na koszulce w recepcji wycieczek. Pojawienie się zawodnika zaskoczyło grupę dzieci chcących zwiedzić Stadion Narodowy. 

04 lutego 2014
Walentynkowe zwiedzanie stadionu

Spędź Walentynki na Stadionie Narodowym! W tym dniu przygotowaliśmy dla wszystkich zakochanych moc atrakcji, w ramach specjalnej oferty dla par.

30 września 2013
Zmiana organizacji wycieczek i Punktu Widokowego do grudnia

W związku z dniami technicznymi związanymi z organizacją Konferencji COP19/ CMP9, uprzejmie informujemy, że w dniach 01.10.2013 – 06.12.2013 wycieczki po Stadionie Narodowym jak również funkcjonowanie Punktu Widokowego są czasowo wstrzymane.