Światowy Finał turnieju piłkarskiego Danone Nations Cup

13 sierpnia 2012
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już 9 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wielkie emocje i rodzinne atrakcje!

Już 9 września 2012 r. najlepsi młodzi piłkarze w wieku 10 - 12 lat, (U-12) z 40 krajów świata zagrają na murawie Stadionu Narodowego w Warszawie. Polska po raz pierwszy w historii będzie gospodarzem już trzynastej edycji Światowego Finału Danone Nations Cup – Międzynarodowego Pucharu Dzieci. W godzinach 10:00 – 16:30 zapraszamy na wielkie rodzinne wydarzenie pełne piłkarskich emocji, z mnóstwem atrakcji i nagrodami! Na finale obecny będzie także ambasador turnieju Zinedine Zidane, który będzie wspierał młodych zawodników.

Zysk ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele programu „Podziel się Posiłkiem”. Bilety do nabycia na stronach www.eventim.pl oraz www.danonenationscup.pl już od 13 sierpnia!

W tym roku Światowy Finał Danone Nations Cup odbędzie się w Warszawie, stając się drugim największym międzynarodowym wydarzeniem piłkarskim w stolicy. Czterdzieści najlepszych drużyn świata przyjedzie na kilka dni do Warszawy, aby zagrać swoje mecze finałowe na Stadionie Narodowym w Warszawie już 9 września pod czujnym okiem ambasadora Zinedine Zidane’a. Polskę reprezentować będzie drużyna OZPN Gorzów Wielkopolski - najlepsza drużyna Danone Nations Cup Polska 2012!

Przed wielkim finałem kraje biorące udział w Danone Nations Cup wyłoniły swoje reprezentacje w ramach lokalnych i ogólnokrajowych eliminacji trwających 6 miesięcy. W tym roku turniej zgromadził na pięciu kontynentach 2,5 miliona uczestników. W Indonezji w DNC wzięło udział 70 000 dzieci a w RPA aż 400 000 młodych piłkarzy!

Turniej Danone Nations Cup zainicjowany przez firmę Danone, w ciągu ostatnich 12 lat, uzyskał prestiż i wiarygodność w świecie piłki nożnej, szczególnie dzięki zasadom gry aprobowanym przez FIFA. Ogromną rolę w promocji turnieju w poszczególnych krajach odgrywa rosnące zaangażowanie znanych ambasadorów, takich jak Cafu w Brazylii, Baia w Portugalii, Hagi w Rumunii oraz Zinedine Zidane`a.

Dla powodzenia tego projektu kluczowe jest promowanie wśród dzieci takich wartości jak nawyki prawidłowego żywienia, aktywności ruchowej czy zasad gry Fair Play. Jest to częścią globalnej misji firmy Danone, która od lat dostarcza wysokiej jakości żywność do jak największej grupy rodzin w Polsce i na świecie.

Dlatego Światowy Finał to nie tylko piłka, ale także liczne atrakcje i zabawy w Rodzinnej Strefie Rozrywki, którą zapewni firma Danone oraz Partnerzy wydarzenia. Rodziny, które odwiedzą tego dnia Stadion będą miały okazję skorzystać z licznych aktywności związanych z prawidłowym żywieniem oraz ochroną środowiska zaaranżowanym przez firmę Danone, strefy malucha z firmą Nutricia, ze stoiska promującego grę FIFA 2013 od Electronic Arts, strefy firm Skoda, Adidas oraz kreatywnego studia fotograficznego firmy Canon. Na terenie stadionu na gości będą czekali liczni animatorzy, natomiast finał uświetni również specjalny pokaz zaaranżowany tuż przed ceremonią rozdania nagród.

Nie przegapcie z rodziną tej jedynej i wyjątkowej okazji do kibicowania polskiej drużynie na Światowym Finale Danone Nations Cup 2012. Bądźcie z nami i dopingujcie młodych sportowców z całego świata!


Bilety w cenie 10 zł są dostępne w sprzedaży, już od 13 sierpnia, na stronach
www.eventim.pl oraz www.danonenationscup.pl.

Zysk ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele programu „Podziel się Posiłkiem” - wsparcie dla organizacji realizujących lokalne projekty w zakresie dożywiania i edukacji nt. prawidłowego żywienia dzieci w całej Polsce.


Reprezentacje Światowego Finału Danone Nations Cup:


Algieria, Anglia, Arabia Saudyjska, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Białoruś, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny, Czechy, Francja, Haiti, Hiszpania, Holandia, Indonezja, Irlandia, Japonia, Kanada, Korea Południowa, Maroko, Meksyk, Niemcy, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Senegal, Singapur, Szwajcaria, Tunezja, Turcja, Ukraina, Urugwaj, USA, Włochy, Wybrzeże Kości Słoniowej.

PRAKTYCZNE INFORMACJE:


DATA: 09.09.2012 / 10:00 – 16:30
MIEJSCE: STADION NARODOWY W WARSZAWIE
CENA BILETU: 10 zł za osobę, dostępne na www.eventim.pl oraz www.danonenationscup.pl.
Dzieci powyżej 4 roku życia muszą zakupić bilet – dzieci poniżej 4 roku życia będące pod opieką rodziców nie kupują biletu.

ZAPRASZAMY NA: www.danonenationscup.plwww.facebook/DanoneNationsCupPolska.

* Program społeczny Podziel się Posiłkiem został zainicjowany w 2003 roku przez Danone`a, aby walczyć z niedożywieniem dzieci w Polsce. Walka z problemem niedożywienia jest dawaniem dzieciom szansy na lepszy start w przyszłość, a przez to wkładem w budowanie silnego i zdrowego społeczeństwa. Program Podziel się Posiłkiem może być realizowany dzięki zaangażowaniu konsumentów Danone`a. To oni od sierpnia do października kupując produkty Danone`a oznaczone talerzykiem Podziel się Posiłkiem pomagają dożywiać dzieci. Jest to mechanizm marketingu zaangażowanego społecznie - część zysków ze sprzedaży tych produktów Danone przekazuje na walkę z niedożywieniem dzieci, poprzez finansowanie i współorganizowanie działań podejmowanych w ramach Programu Podziel się Posiłkiem.


Kontakt dla prasy:


Aneta Zabiegała
aneta.zabiegala@247pr.pl
tel.: 505 10 35 29

Magdalena Księżak
magdalena.ksiezak@247pr.pl
tel.: 508 61 78 14


Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

26 lutego 2015
Bilety na Finał Ligi Europy już dostępne!

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na Finał Ligi Europy, który odbędzie się 27 maja 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mecz rozpocznie się o godz. 20:45.

12 sierpnia 2014
Agencja Polish Sport Promotion dementuje plotki

Organizator Super Meczu pomiędzy klubami Real Madryt a ACF Fiorentina dementuje wszelkie pogłoski na temat rzekomego udziału w Super Meczu drużyny Legii Warszawa, zamiast drużyny ACF Fiorentina.

18 czerwca 2014
Real Madryt zagra na Narodowym

Nieoficjalne doniesienia potwierdziły się. Już 16 sierpnia Real Madryt przyleci do Polski, aby wystąpić w drugiej edycji Super Meczu, który tym razem zawita na Stadion Narodowy w Warszawie. Rywalem Królewskich będzie włoska Fiorentina, z Rafałem Wolskim w składzie. Sprzedaż biletów rusza już dziś.