Dodatkowe bezpłatne wycieczki dla dzieci na Stadionie Narodowym

06 grudnia 2012
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Od 11 grudnia do Świąt Bożego Narodzenia na Stadionie Narodowym w Warszawie uruchomione zostaną dodatkowe bezpłatne wycieczki dla szkół. Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Począwszy od 11 grudnia aż do świąt zorganizowane grupy dzieci ze szkół będą mogły skorzystać z dodatkowej bezpłatnej wycieczki na Stadionie Narodowym. Zapisy zostaną uruchomione 7 grudnia o godzinie 9.30 pod numeru telefonu (22) 295 95 95. Rejestracja grup będzie prowadzona aż do wyczerpania limitu miejsc - decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wycieczka będzie organizowana codziennie o godz. 11:00 we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem poniedziałków. W jej trakcie dzieci będą mogły zwiedzić najważniejsze i najciekawsze miejsca na Stadionie Narodowym, między innymi szatnie piłkarskie, loże VIP, trybunę dolną i górną.

Serdecznie Zapraszamy!


Artykuły polecane

08 kwietnia 2014
Podpis Jerzego Dudka na koszulce w recepcji wycieczek

Piłkarz Jerzy Dudek, wielokrotny reprezentant polski, złożył autograf na koszulce w recepcji wycieczek. Pojawienie się zawodnika zaskoczyło grupę dzieci chcących zwiedzić Stadion Narodowy. 

04 lutego 2014
Walentynkowe zwiedzanie stadionu

Spędź Walentynki na Stadionie Narodowym! W tym dniu przygotowaliśmy dla wszystkich zakochanych moc atrakcji, w ramach specjalnej oferty dla par.

30 września 2013
Zmiana organizacji wycieczek i Punktu Widokowego do grudnia

W związku z dniami technicznymi związanymi z organizacją Konferencji COP19/ CMP9, uprzejmie informujemy, że w dniach 01.10.2013 – 06.12.2013 wycieczki po Stadionie Narodowym jak również funkcjonowanie Punktu Widokowego są czasowo wstrzymane.