Zakochany Stadion - rozwiązanie konkursu

11 lutego 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, w którym zwierzaliście się nam, za co kochacie Stadion Narodowy. Wasza kreatywność nas oczarowała!

Magiczną walentynkową kolację w loży VIP na Stadionie Narodowym wygrała pani Małgorzata z Krasnegostawu. Gratulujemy!!

Oto zwycięska odpowiedź na pytanie "Za co kocham Narodowy"

Kocham Narodowy, bo jest jak mój mąż.
Najprzystojniejszy w mieście.
Inteligentny, zna najnowsze technologie i je wykorzystuje.
Ma dobrą i interesującą pracę.
Dostarcza dużo rozrywki i można ciekawie spędzić „z nim” czas.
Otacza się ciekawymi ludźmi.
Ma bogate wnętrze.
Jest wielofunkcyjny: biznesmen, uprawiający sport i znający się na muzyce.
Jak można go nie kochać!

Wybór nie był łatwy - dostaliśmy od Was wiersze, anegdoty i piękne, fotograficzne historie. Cieszy nas tak pozytywna reakcja, obiecujemy, że damy Wam jeszcze więcej powodów do zakochania się w Narodowym! :-)

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj

POWIEDZ „KOCHAM CIĘ” NA STADIONIE

Taki dzień, jak Dzień Zakochanych, najlepiej spędzić na Narodowym. W ramach programu „Stadion Narodowy - Nasze Miejsce” przygotowaliśmy szereg atrakcji, które pozostawią wiele absolutnie unikalnych wspomnień w sercach wszystkich zakochanych.

Oryginalnym pomysłem na walentynkowy wieczór z całą pewnością jest niezwykła wycieczka dla zakochanych po stadionie. 14 lutego od godziny 18.00 do 21.00 wraz z przewodnikiem będzie można zwiedzić stadion i … zrobić sobie specjalne zdjęcie w punkcie widokowym - zakochana para będzie mogła obejrzeć się na wielkim telebimie stadionowym! Dla najodważniejszych – do dyspozycji będzie nagłośnienie stadionowe – mamy nadzieję, że zdecydują się na romantyczne i piękne wyznania miłosne.

Wrzucajcie swoje walentynkowe zdjęcia ze Stadionu Narodowego na nasz profil na Facebooku!!
W WALENTYNKI ZABIERZ MNIE DO LOŻY VIP


Z walentynkową aranżacją będzie czekało na stadionie 15 lóż VIP, w których gwiazdy, celebryci i goście z całej Europy oglądali mecze EURO 2012 w najwyższym komforcie. Każda taka wyjątkowa loża przygotowana zostanie dla jednej pary, by mogła spędzić romantyczny czas tylko we dwoje. Podświetlony stadion i romantyczna muzyka, a także wyjątkowy klimat przy lampce wina i eleganckiej kolacji gwarantują niepowtarzalne chwile. Goście stadionu będą mogli zdecydować także o wegetariańskim menu. Może klimat będzie sprzyjał także oświadczynom?

Cena kolacji w loży VIP wynosi 349 PLN za 2 osoby, rezerwacji dokonać można pod adresem wpisując w temacie maila hasło KOLACJA. więcej szczegółów w ofercie na www.stadionnarodowy.org.pl


Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

12 lutego 2014
Walentynki w loży VIP - konkurs!

Romantyczna kolacja w loży VIP Stadionu Narodowego - czy może być lepszy prezent na Walentynki? Możecie ją wygrać w naszym konkursie!

04 lutego 2014
Walentynkowe zwiedzanie stadionu

Spędź Walentynki na Stadionie Narodowym! W tym dniu przygotowaliśmy dla wszystkich zakochanych moc atrakcji, w ramach specjalnej oferty dla par.

03 lutego 2014
Walentynki na Narodowym

Masz już pomysł na tegoroczne Święto Zakochanych? Spędź je w wyjątkowy sposób w miejscu, które ma znaczenie! Zaproś swoją drugą połówkę na Stadion Narodowy!