Prestiżowe mecze na Narodowym

09 maja 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

9 maja 2013 roku spółka PL.2012+, nowy operator Stadionu Narodowego w Warszawie oraz Polski Związek Piłki Nożnej zawarły umowę o strategicznej współpracy.

Zgodnie z jej zapisami Reprezentacja Polski rozegra na Stadionie Narodowym wszystkie Mecze Eliminacyjne do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016TM oraz wszystkie Mecze Eliminacyjne do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 FIFA World Cup TM. Dodatkowo, na mocy zawartej umowy, w latach 2014, 2015 i 2016 na Stadionie Narodowym zostaną rozegrane Mecze Finałowe Pucharu Polski.

- Jesteśmy zadowoleni, że dzięki trudnym i konstruktywnym negocjacjom z PZPN osiągnęliśmy dobry kompromis polegający na tym, że Reprezentacja Polski będzie rozgrywać najważniejsze mecze na Stadionie Narodowym i że podobnie jak na angielskim Wembley na naszym stadionie będą walczyć o finał Pucharu Polski najlepsze drużyny klubowe – mówi Marcin Herra, prezes PL.2012+, spółki zarządzającej od stycznia Stadionem Narodowym. – Dziękujemy naszym partnerom z PZPN za wspólną organizację dwóch tegorocznych meczów Polskiej Reprezentacji. Stanowią one dobrą bazę do organizowania kolejnych spotkań.

Stadion Narodowy oferuje najwyższą jakość najważniejszych wydarzeń sportowych, muzycznych i społecznych z punktu widzenia organizatorów, ale przede wszystkim ich uczestników.

- Zgodnie ze strategią marki nasza oferta trafia w potrzeby zarówno osób indywidualnych, jak i podmiotów biznesowych i instytucjonalnych. Zgodnie z konsekwentnie realizowanym przez nas planem, Stadion Narodowy jest miejscem otwartym dla wszystkich, w którym odbywać się będą najwyższej jakości wydarzenia sportowe, muzyczne i społeczne. Dlatego nasza oferta imprez będzie zawsze zawierała 1/3 sportu, 1/3 wydarzeń muzycznych i rozrywkowych i 1/3 wydarzeń społecznych. To już znajduje potwierdzenie w tegorocznym kalendarzu. Dzięki porozumieniu z PZPN oraz naszej współpracy z organizatorami innych imprez, dziś wiemy, że część sportowa to absolutna liga mistrzów wśród polskich aren. Mamy także plejadę największych gwiazd światowej muzyki m.in.: Paul McCartney, Beyonce, Depeche Mode, Roger Waters. Imprezy społeczne jak Orlen Warsaw Marathon czy Noc Muzeów potwierdzą fakt, że Stadion Narodowy to miejsce, które ma znaczenie – mówi Marcin Herra.

W 2013 roku na Stadionie Narodowym zakontraktowanych jest już 17 dużych wydarzeń. Atrakcyjna oferta Stadionu Narodowego przyciąga również najlepsze marki działające na polskim rynku.

- Do tej pory zaufało nam już 90 partnerów, którzy zdecydowali o organizacji firmowych spotkań, szkoleń i eventów na Stadionie Narodowym, który jest również miejscem dla biznesu – dodaje Marcin Herra. – Zbliżamy się do realizacji naszego tegorocznego celu, którym jest organizacja 100 konferencji biznesowych.
Dodatkowo, Stadion oferuje najwięcej możliwości spędzania wolnego czasu: codziennie jego bramy otwarte są od świtu do zmierzchu, od wtorku do niedzieli odbywają się wycieczki, warsztaty sportowe i inne zajęcia dla wszystkich zainteresowanych.
Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

26 lutego 2015
Bilety na Finał Ligi Europy już dostępne!

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na Finał Ligi Europy, który odbędzie się 27 maja 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mecz rozpocznie się o godz. 20:45.

12 sierpnia 2014
Agencja Polish Sport Promotion dementuje plotki

Organizator Super Meczu pomiędzy klubami Real Madryt a ACF Fiorentina dementuje wszelkie pogłoski na temat rzekomego udziału w Super Meczu drużyny Legii Warszawa, zamiast drużyny ACF Fiorentina.

18 czerwca 2014
Real Madryt zagra na Narodowym

Nieoficjalne doniesienia potwierdziły się. Już 16 sierpnia Real Madryt przyleci do Polski, aby wystąpić w drugiej edycji Super Meczu, który tym razem zawita na Stadion Narodowy w Warszawie. Rywalem Królewskich będzie włoska Fiorentina, z Rafałem Wolskim w składzie. Sprzedaż biletów rusza już dziś.