https://pgen.pl/assets/cache/d0560053bc4f4a9f6a3541eeb8828084_750_319_optim.jpg

Nitro Circus Live w Polsce!

Ogromnie wyczekiwane show, stworzone przez Global Action Sports, zawita na Stadion Narodowy 14 grudnia 2013.

Bilety w sprzedaży już od 24 maja 2013.

Po serii wyprzedanych show na całym świecie, twórcy fenomenalnej imprezy sportów akcji, Nitro Circus Live (www.nitrocircuslive.com), mają przyjemność ogłosić, że całkowicie nowe, piorunujące i porywające widowisko odbędzie po raz pierwszy w Polsce, 14 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Po tym jak fani w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii ulegli magii Nitro Circus Live, w grudniu 2012 roku przyszedł czas na europejskie tournée, podczas którego wyprzedały się wszystkie bilety.

Pierwszy raz w historii Nitro Circus Live, 40 największych światowych gwiazd sportów akcji z ekipy Nitro Circus przyjedzie do Warszawy aby wystąpić z niesamowitym nowym show na Stadionie Narodowym.

Michael Porra, Dyrektor Zarządzający Nitro Circus Live: “Jesteśmy absolutnie podnieceni możliwością zaprezentowania wyjątkowego programu Nitro Circus Live całkowicie nowej publiczności w Warszawie. Czegoś takiego fani w Polsce jeszcze nie przeżyli i jestem przekonany, że będą pod ogromnym wrażeniem ciągłej akcji i szalonych ewolucji, które tworzą widowisko.”

Fani będą świadkami najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych trików FMX, BMX i Skate wykonywanych przez gwiazdy z całego świata, które zaprezentują kunszt, finezję i bezprecedensową radość z każdej udanej ewolucji na wartym kilka milionów dolarów torze – w tym 15 metrowej Nitro Gigant-A-Rampie.

Porra dodaje: „Rozwijaliśmy i doskonaliliśmy to show przez ostatnie lata występując w różnych regionach Australazji. Fani mogą oczekiwać całego mnóstwa powalających trików i zawodników, którzy nie pozwolą im się ani chwili nudzić.”

Nitro Circus Live to nie tylko najwspanialsze ewolucje FMX i BMX, ale też zapierające dech w piersiach przejazdy na rolkach, skuterach i innych dziwnych pojazdach, takich jak lodówka do napojów, samochód lalki Barbie, rowerek dla dzieci, wózek sklepowy czy boogieboard oraz wiele innych.

Jednym z najbardziej szalonych trików jest hole-in-one. Zawodnicy zjeżdżają z Nitro Gigant-A-Rampy aby wybić się 15 metrów nad ziemię i wskoczyć z aptekarską dokładnością do ogromnej kuli zorba.

Rozszerzone, składające się z 20 przystanków tegoroczne europejskie tournée obejmuje Szwecję, Norwegię, Polskę, Norwegię, Wielką Brytanię, Francję, Belgię oraz Holandię.

O Nitro Circus Live


Globalna popularność brandu Nitro Circus, stworzonego przez Travisa Pastranę, Gregga Godfreya i Jeremiego Rawlea, rozpoczęła się wraz z wydaniem innowacyjnego DVD dokumentującego niezwykłe ewolucje i wyczyny kaskaderskie Travisa i jago przyjaciół jeżdżących na czym tylko się da.

W 2009 roku Travis z przyjaciółmi połączyli siły z MTV i wspólnie stworzyli program telewizyjny wyprodukowany przez Godfrey Entertainment, który odniósł ogromy sukces oglądalności w ponad 60 krajach na całym świecie.
Nitro Circus Live powstał w wyniku partnerstwa twórców Nitro Circus i australijskiej agencji zajmującej się marketingiem sportowym oraz eventami, Global Action Sports, kierowanej przez Michaela Porrę, który pełni funkcję dyrektora zarządzającego w firmie. Pierwsze w historii tournée po Australii stało się najbardziej dochodowym przedsięwzięciem sportów akcji w Australii notując sprzedaż na poziomie 120 000 biletów.

W 2011 roku, nowozelandzkie tournée Nitro Circus Live, przewyższyło pod względem sprzedanych biletów światowe gwiazdy muzyki takie jak AC/DC. W czerwcu i grudniu 2011 roku, pojedyncze, w pełni wyprzedane, imprezy w Las Vegas pozwoliły Nitro Circys Live dostać się na 16 miejsce Business Weekly Review w kategorii Top 50 Entertainers.

W 2012 roku, Nitro Circus Live powrócił do Australii, po raz kolejny wyprzedając ponad 100.000 biletów na imprezy w pięciu stolicach stanowych kraju.

Pod koniec 2012 roku Nitro Circus Live po raz pierwszy ruszył w trasę po Europie, podczas której sprzedaż biletów na 13 widowisk w 7 krajach przekroczyła 155.000 biletów. Największy show Nitro Circus Live jak do tej pory miał miejsce właśnie wtedy, w Arnhem w Holandii, który obejrzało 28.000 widzów.

Do dnia dzisiejszego Nitro Circus Live sprzedał ponad 580 000 biletów, przynosząc zysk przewyższający 70 milionów dolarów.Link skrócony: www.stdn.pl/e8d44

Galeria

Zobacz także

Co o tym sądzisz?