Wyjątkowa frekwencja Pikniku Naukowego

17 czerwca 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Prawie 150 tysięcy osób odwiedziło w sobotę Stadion Narodowy podczas XVII edycji Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.

To kolejny rekord frekwencji na Stadionie Narodowym i rekord Pikniku Naukowego. Nowa lokalizacja i prawie 200 instytucji naukowych i kulturalnych, uczelni i instytutów sprawiły, że było to jedno z najbardziej popularnych w tym roku wydarzeń w Warszawie. Jeszcze tydzień temu tegoroczna frekwencja na Narodowym wynosiła 500 tysięcy, teraz sięga 700 tysięcy osób.

Piknik Naukowy, to kolejne wydarzenie na Stadionie Narodowym w tym roku, które pobiło rekord frekwencji. Piknik przyciągnął 142 tysiące 573 uczestników – to największa impreza jak odbyła się dotychczas na Stadionie Narodowym, a także rekord Pikniku Naukowego.

Wśród potwierdzonych na ten rok 18 dużych imprez w naszym kalendarzu, Piknik Naukowy, zadebiutował w tym roku niezwykłą frekwencją i różnorodnością atrakcji. A to dopiero początek wspólnych działań, bo umowa na organizację tego wydarzenia na Stadionie Narodowym została podpisana na pięć lat. Już dziś, wspólnie z Polskim Radiem i Centrum Nauki Kopernik możemy myśleć, jak sprawić, by przyszłoroczna edycja była zorganizowana na jeszcze wyższym poziomie.

- W tym roku wielu organizatorów imprez wybiera Stadion Narodowy, bo to miejsce, które ma wyjątkowy potencjał. Cieszy nas bardzo sukces i rozmach organizacyjny tej edycji Pikniku Naukowego. To potwierdza, że zgodnie z naszymi planami, w tym roku frekwencja na stadionie wyniesie milion widzów – mówi Marcin Herra.


Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

07 maja 2015
Informator: 19. Piknik Naukowy

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik jest największą w Europie imprezą plenerową o tematyce naukowej. Tegoroczna edycja imprezy już 9 maja 2015 roku. Sprawdź harmonogram wydarzenia i zapoznaj się z najważniejszymi informacjami.

05 maja 2015
Parking na 19. Piknik Naukowy

Piknik Naukowy to największe w Europie plenerowe wydarzenie upowszechniające naukę, znane i rozpoznawane daleko poza granicami Polski. Najbliższa edycja już w sobotę 9 maja! Wybierasz się na imprezę autem? Kup bilet na miejsce parkingowe na błoniach Stadionu Narodowego.

02 czerwca 2014
18. Piknik Naukowy na Narodowym [WIDEO]

Roboty, wybuchający wulkan, nauka gry na skrzypcach, pokazy chemiczne, zorbing - to tylko niektóre atrakcje, które czekały na gości 18. Pikniku Naukowego na Stadionie Narodowym. Jak wyglądała ta impreza? Zobacz nasz reportaż.