Wernisaż wystawy `Pierwsze światło`

09 lipca 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Stadion Narodowy w Warszawie wraz z Izabellą Bryzek zapraszają na wernisaż i wystawę.

Tematem prac Izabelli Bryzek jest relacja człowieka z otaczającym go Wszechświatem. Jako inteligenty, obdarzony zmysłami organizm, nabywa i rozwija zdolność rozumienia i przetwarzania informacji, które są przez niego gromadzone w trakcie życia. Narzędzia, zapisy, rytuały, które wytwarza i które go otaczają pozwalają uporządkować to, co zaobserwował.Wypracowany przez człowieka opis Wszechświata nie stanowi rzeczywistego obrazu, ale jest zaledwie odbiciem wyobrażenia powstałego w ludzkim umyśle. Czy jesteśmy odbiornikami? - Częścią Uniwersum posiadającą zdolność do opisania samej siebie.

Izabella Bryzek (ur. 1989 r. w Warszawie). Studentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, od 10.2008 do 07.2013 r. pracownia Malarstwa prof. J. Modzelewskiego, pracownia Tkaniny Eksperymentalnej prof. B. Łuczkowiak, pracownia Sztuki w Przestrzeni Publicznej prof. M. Duchowskiego.

Wystawa to kolejne działanie w ramach współpracy Stadionu Narodowego z warszawską Akademią Sztuk Pięknych. W czerwcu odsłoniliśmy mural w tunelu od strony Al. Zielenieckiej, upamiętniający zwycięstwo Stanisława Królaka w Wyścigu Pokoju w 1956 roku.

Stadion Narodowy w Warszawie
Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1
Wejście przez recepcję
(od strony Al. Zielenieckiej)

Wernisaż 9.07.2013 o godz. 17:00

Wystawa czynna od 10 do 19 lipca 2013 r. w godz. 10:00 - 19:00

14 lipca wystawa nieczynna.
Artykuły polecane

07 sierpnia 2013
Wystawa `Pełen Dostęp, Pełen Football`

Od 6 sierpnia 2013 roku Stadion Narodowy w Warszawie jest gospodarzem wystawy „Pełen Dostęp, Pełen Football” Centrum Dostępu do Piłki Nożnej w Europie (CAFE).

16 marca 2013
Niezwykła wystawa na płocie Stadionu Narodowego

"Jedną nogą na Mistrzostwach" to niezwykła galeria zdjęć Reprezentacji Polski w Amp Futbolu na płocie przy Stadionie Narodowym.

07 marca 2013
Jedną nogą na Mistrzostwach

Już w piątek 15 marca zapraszamy na otwarcie niezwykłej galerii zdjęć Reprezentacji Polski w Amp Futbolu przy Stadionie Narodowym.