https://pgen.pl/assets/cache/d6207e6294bdd929b352c26bf443f9bc_750_319_optim.jpg

Spektakularne `The Wall` Watersa

"Niesamowite przeżycie" - komentowali fani. Roger Waters wystąpił 20 sierpnia 2013 roku na Stadionie Narodowym ze swoim spektakularnym show "The Wall".

Niesamowite, plastyczne animacje wyświetlane na zajmującym szerokość całej płyty wybudowanym w trakcie koncertu murze, gigantyczne dmuchane kukły, samolot przelatujący nad głowami widzów i efektowne fajerwerki - to tylko część niezwykłej oprawy towarzyszącej muzyce z jednego z najsłynniejszych albumów w historii rocka.

Koncert zachwycił publiczność i krytyków. Oto fragmenty komentarzy z mediów:

"Gazeta Wyborcza":

"Kwadrofoniczne brzmienie nadawało efektom dźwiękowym naprawdę potężny wymiar. Gdy nad głowami publiczności zawarczał dźwięk przelatującego helikoptera, niektórzy w pierwszym odruchu się schylili, żeby przypadkiem nie zawadzić głową o podwozie. Gdy stadion został zalany ostrym podłym śmiechem parszywego nauczyciela znanego z piosenki "Another Brick in The Wall (Part 2)", wielu miało ciarki.[…]

Koncert Watersa był czwartym już wydarzeniem na Stadionie Narodowym w tym roku. […] Bez spierania się, który z nich był najlepszy, to bez wątpienia spektakl "The Wall" był najbardziej imponujący wizualnie i najlepiej nagłośniony."

"Wprost":

"Roger Waters na Narodowym. Fani: przeżycie życia"

Radio Zet:

"'To nie był zwykły koncert - to prawdziwy muzyczny spektakl' - podsumowali fani".

Link skrócony: www.stdn.pl/ee056

Galeria

Zobacz także

Co o tym sądzisz?