Symultaniczne tłumaczenie na Top Gear Live

19 września 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Show Top Gear Live prowadzone będzie w języku angielskim, dlatego uruchomione zostaną dwie opcje tłumaczenia symultanicznego.

Aby zachować sens oraz humorystykę wypowiedzi prowadzących bez utracenia dynamiki show, dla komfortowego odbioru widzów uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość radiowa z emisją tłumaczenia symultanicznego – 95,1 MHz.Częstotliwość radiowa z tłumaczeniem symultanicznym Top Gear Live może być odebrana w dniu imprezy na dwa sposoby:

  • Poprzez zestawy radiowe VERVA Street Racing, których zakup będzie możliwy na terenie imprezy. Urządzenie może być wykorzystywane także po imprezie jako przenośny odbiornik radiowy (możliwy odbiór wszystkich polskich częstotliwości radiowych), dlatego będzie stanowił świetną pamiątkę i gadżet z imprezy. Zestawy radiowe w komplecie ze smyczą będzie można zakupić w cenie 20,00 PLN.
  • Za pomocą własnego telefonu komórkowego z funkcją odbiornika radiowego – prosimy pamiętać o zabraniu słuchawek do własnych telefonów!

W trakcie VERVA Street Racing Top Gear Live, tak jak podczas każdej imprezy na Stadionie Narodowym, dostępna będzie także audiodeskrypcja dla osób niewidomych i niedowidzących. Dzięki audiodeskrypcji dostępnej wokół i na Stadionie Narodowym, niewidomi i słabowidzący fani mogą wiedzieć dokładnie, co i kiedy dzieje się na scenie. Żeby skorzystać z tej bezpłatnej usługi wystarczy posiadać telefon komórkowy z radiem i słuchawkami. Po przybyciu na Stadion (i już kilkaset metrów przed nim) należy nastawić radio na częstotliwość 91,5 MHz i przysłuchiwać się komentatorom, którzy na żywo podają ważne wskazówki i opisy wydarzenia.


Artykuły polecane

22 września 2013
Fenomenalne Top Gear Live!

- Jeszcze nigdy nie występowaliśmy przed tak dużą publicznością! - zachwycali się Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podczas sobotniej edycji specjalnej VERVA Street Racing - Top Gear Live na Stadionie Narodowym. Na imprezie bawiło się prawie 58 tys. ludzi.

20 września 2013
Mecz Polska - Anglia na Top Gear Live!

Już 21 września na Stadionie Narodowym zobaczymy pojedynek symbolicznych reprezentacji Polski i Anglii, które zmierzą się w pełnym humoru i walki meczu… samochodowego futbolu.

18 września 2013
Top Gear Live - informator

Top Gear Live główną atrakcją nowej odsłony VERVA Street Racing. Najbardziej spektakularne widowisko motoryzacyjne na świecie po raz pierwszy w Polsce! Poznaj praktyczne informacje przed imprezą.