Planszówki na Narodowym

30 września 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Ponad 4300 osób odwiedziło w niedzielę festiwal Planszówki na Narodowym. Przeróżne gry przyciągnęły dorosłych i dzieci. Atmosfera była niesamowita!

Goście mogli zmierzyć się w turniejach, wziąć udział z rozgrywkach na najwyższym poziomie w sali dla zaawansowanych graczy, przetestować najnowszą ofertę wydawców i kupić najciekawsze pozycje. Przy recepcji Stadionu ludzie cierpliwie czekali w kolejce na wejście, ale po minach uczestników widać było, że nie żałowali. Wszystkim pomagało wielu specjalnie przeszkolonych wolontariuszy.

Impreza, po raz pierwszy organizowana na Stadionie Narodowym, okazała się wielkim sukcesem. Nasze Centrum Konferencyjne, w którego przestronnych salach odbywał się festiwal, odwiedziło aż 4315 graczy!
Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

10 września 2014
SLOW FASHION #2 Targi polskiej mody niezależnej

W połowie września odbędzie się druga edycja Targów Mody Slow Fashion. Sukces pierwszej odsłony projektu zainspirował jego twórców do zwiększenia skali wydarzenia: jesienne targi odbędą się na Stadionie Narodowym.

03 września 2014
Masz legitymację? Masz rabat!

Początek września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, ale także gratka dla wszystkich miłośników sportów wodnych! 5, 6 i 7 września na Stadionie Narodowym odbędzie się Halowy Puchar Świata w Windsurfingu. Z okazji rozpoczęcia szkoły przygotowaliśmy specjalny rabat dla uczniów i studentów!

11 sierpnia 2014
Nowa pula biletów na VERVA Street Racing - Dakar na Narodowym!

Tylko kilka tygodni pozostało do VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym. Już 20 września publiczność na Stadionie Narodowym obejrzy emocjonujące wyścigi terenowe w czasie 3-godzinnego show, a także ponad 300 wyjątkowych maszyn podczas Pit Party!