Już 14 grudnia!

16 października 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już za 8 tygodni, w grudniu 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie wyląduje Nitro Circus Live - Extreme Sports Show nr 1 na świecie.

Bilety do kupienia na www.ebilet.pl!

Odlotowa oferta na loże biznesowe.

Impreza stworzona przez legendarnego Travisa Pastranę i prezentująca szalone pomysły światowej śmietanki freestyle motocrossu, bmx, deskorolki i wiele innych niepowtarzalnych numerów związanych ze sportami motorowymi, ekstremalnymi, wybuchami i akrobacjami. Medaliści X-Games, uczestnicy X-Fighters, gwiazdy, kaskaderzy i miłośnicy humoru spod znaku Jackass - tak w skrócie można określić ekipę Nitro Circus.

Zaistnieli w treningowym ogródku 14 krotnego złotego medalisty X-Games, wszechstronnie utalentowanego motocyklisty Travisa Pastrany. Travis zdobywał medale we freestyle'u, motocrossie, rallycrossie, wyścigach samochodowych i wszędzie tam gdzie były konie mechaniczne i mógł prowadzić. Jako pierwszy zrobił też na swoim motocyklu podwójne salto, skakał także backfilpy ze swoją mamą. Podczas treningów zawsze towarzyszy mu grupa przyjaciół o wesołych przezwiskach jak Streetbike Tommy, Aaron "Wheels" Fotheringham czy Greg "Special" Powel. Każdy z nich specjalizuje się w czym innym, ale łączy ich jedno - uwielbiają się wygłupiać. Z takich wygłupów i mniej lub bardziej niebezpiecznych pomysłów powstał zanany na całym świecie serial o nazwie… Nitro Circus. To właśnie tam widzowie po raz pierwszy zobaczyli takie numery jak skok z samolotu bez spadochronu, czy próbę (nieudaną) backflipa na ścigaczu.

W 2013 chłopcy z Nitro Circus spakowali swoje zabawki i ruszyli w trasę po Europie serwując swoją szaloną mieszankę wybuchową widzom w Moskwie, Hamburgu, Londynie, Berlinie, a także już 14 grudnia w Warszawie na Stadionie Narodowym. Będzie to pierwszy występ Nitro Circus Live w Polsce. Dwu godzinne show to worek niespodzianek, które wysypują się jedna po drugiej: synchroniczne skoki na motocyklach, latające rowery, deskorolkowa mega rampa, samochody, wybuchy, fajerwerki i najbardziej szalone triki jakie można zrobić na wszystkim co jeździ i skacze. Będzie gorąco, będzie głośno, będzie wysoko. Nitro Circus - nie możecie tego przegapić.

NITRO CIRCUS LIVE
14 grudnia 2013
STADION NARODOWY
AL. KS. J. PONIATOWSKIEGO 1
03-901 WARSZAWA

OTWARCIE BRAM: 16:00
START IMPREZY: 18:00

Bilety i regulamin imprezy na http://www.ebilet.pl
Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

16 grudnia 2013
Ekstremalne Nitro Circus Live!

25 tysięcy ludzi śledziło z zachwytem i przerażeniem niesamowite kaskaderskie popisy w trakcie Nitro Circus Live! 14 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

12 grudnia 2013
Nitro Circus - informator

Nitro Circus Live - Extreme Sports Show nr 1 na świecie. Już w sobotę 14 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie! Oto praktyczne informacje na temat tej niesamowitej imprezy.

06 grudnia 2013
Weekend pełen wydarzeń na Narodowym

Mikołaj z Trójką na Stadionie to super impreza, którą 6 grudnia świętujemy ponowne otwarcie Stadionu Narodowego dla publiczności po szczycie klimatycznym COP19.