Saska Kępa o Stadionie

21 października 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Co powinno znaleźć się przy Stadionie Narodowym? Zapraszamy na kolejne konsultacje w ramach projektu "Wspólny Narodowy".

We wtorek, 22 października o godz. 19.00 w Restauracji Maska (Obrońców 12a) twórcy projektu będą rozmawiać o propozycjach mieszkańców Saskiej Kępy na zagospodarowanie otoczenia Stadionu Narodowego. Serdecznie zapraszamy!

Projekt „Wspólny Narodowy” zrodził się z partnerstwa publiczno-społecznego trzech podmiotów: Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej, Spółki PL.2012+ (operator Stadionu Narodowego od 1.01.2013 r.) oraz Projektu Społecznego 2012 (Instytutu SocjologiiUniwersytetu Warszawskiego).

Partnerom udało się pozyskać na ten projekt środki z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich). Zaprosili do udziału w konkursie organizacje pozarządowe z Pragi Północ, Pragi Południe i Śródmieścia. Zwycięskie organizacje przejdą szkolenie, dostaną granty i będą mogły wspólnie ze Stadionem Narodowym przeprowadzić konsultacje społeczne na temat zagospodarowania otaczającego go terenu.

Więcej informacji na temat projektu: http://www.stadionnarodowy.org.pl/nasze-miejsce/odpowiedzialnosc-spoleczna/wspolny-narodowy
Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

26 września 2013
Weekend ze Wspólnym Narodowym

W najbliższy weekend w projekcie Wspólny Narodowy kolejne ciekawe wydarzenia! Podczas dwóch różnych spotkań znów oddamy głos Warszawiakom.

02 września 2013
Wspólny Narodowy - spotkania z mieszkańcami!

Projekt Wspólny Narodowy wszedł właśnie w decydującą fazę – rozpoczynamy spotkania z mieszkańcami!

22 maja 2013
`Puls Biznesu` o patriotyzmie gospodarczym

Wicepremierzy Jacek Rostowski i Janusz Piechociński, minister Barbara Kudrycka, biznesmeni Jan Kulczyk, Michał Sołowow, Zygmunt Solorz-Żak - to tylko niektórzy z uczestników spotkania "Pulsu Biznesu", zorganizowanego 22 maja 2013 r. na Stadionie Narodowym.