https://pgen.pl/assets/cache/7b92d6d4b467d07f3730d20fabc1b700_750_319_optim.jpg

Podróżuj z nami! Zapraszamy na targi

Już 6 grudnia rozpoczynają się na Stadionie Narodowym trzydniowe Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE. Tegoroczne Targi PODRÓŻE urosły w siłę.

Na ponad 100 stoiskach gościmy firmy i organizacje z 13 krajów: Czech, Hiszpanii, Indii, Indonezji, Izraela, Maroko, Meksyku, Niemiec, Norwegii, Republiki Południowej Afryki, Słowacji, Węgier oraz Polski. Krajem partnerskim jest Słowacja i to o jej atrakcjach dowiemy się najwięcej. Obok oferty wystawców - ośrodków promocji krajów i regionów, touroperatorów, biur podróży, hoteli, ośrodków SPA, uzdrowisk, przewoźników, wydawców oraz mediów, magnesem dla gości jest bogaty program wydarzeń, a w nim: spotkania i warsztaty z podróżnikami, pokazy kulinarne, prezentacje etnicznych instrumentów i… sobotnia wizyta św. Mikołaja prosto z Laponii.

Piątek to dzień branżowy, natomiast w sobotę i niedzielę zapraszamy wszystkich zwiedzających - czeka na nich masa atrakcji. Oprócz oferty wystawców wziąć będzie można udział w warsztatach i spotkaniach, poświęconych m.in. fotografii, wyprawach motocyklowych czy podróżom z dziećmi. Fanom egzotycznej kinematografii proponujemy przegląd filmów świata zebranych przez kanał filmowy Ale kino+ (sobota i niedziela). To najlepsze filmy, których na co dzień nie można zobaczyć w polskich kinach, filmowa podróż przez świat, obrazy pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, m.in. w Cannes, Wenecji, San Sebastian i Toronto.

Najbardziej wyczekiwaną, nie tylko przez dzieci, atrakcją będzie wizyta „certyfikowanego” św. Mikołaja, który przybędzie na Targi prosto z lapońskiego Rovaniemi. W sobotę poranek z Mikołajem rozpocznie się już o 10.00, po przerwie Mikołaj pojawi się na Targach po raz drugi o 13.30. Oprócz tego na najmłodszych zwiedzających czekają m.in. kącik plastyczny, konkursy gry w golfa i pokazy grup rekonstrukcyjnych.

Warto też odwiedzić towarzyszący targom trzydniowy Świąteczny Kiermasz Książki (nie tylko podróżniczej), by zadbać o prezenty pod choinkę. W kiermaszu weźmie udział kilkudziesięciu wydawców i antykwariuszy. W stoiskach wydawców czytelnicy spotkają autorów. Będą wśród nich: Dorota Gellner, Katarzyna Gryga, Małgorzata Strzałkowska, Marcin Szczygielski, Tomasz Raczek i Joanna Rawik.

Zapowiada się fantastyczny grudniowy weekend dla każdego. Zapraszamy!

Więcej informacji:

http://www.stadionnarodowy.org.pl

http://www.targipodroze.pl/
Link skrócony: www.stdn.pl/f360b

Zobacz także

Co o tym sądzisz?