https://pgen.pl/assets/cache/dfff0c585b2dbaabcfad4a408e59ad36_750_319_optim.jpg

Mikołaj z Trójką - informator

Niezbędne informacje dla uczestników imprezy Mikołaj z Trójką na Narodowym, która odbędzie się 6 grudnia 2013 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wstęp wolny!



Impreza jest bezpłatna, otwarta dla wszystkich i niebiletowana.



HARMONOGRAM


17:00 początek imprezy

17:00 - 19:00 występy chórów Sienna Gospel Choir i Sienna Gospel Young oraz Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej

19:00 - 22:00 Lista Przebojów Programu 3 na żywo, prowadzenie: Marek Niedźwiedzki i Piotr Baron, wystąpią: Waglewski, Fisz, Emade, Anna Maria Jopek, Myslovitz, Red Box, Artur Andrus, Piotr Bukartyk, Stanisław Sojka i Ania Rusowicz

17:00-22:00

  • świąteczne stacje: warszataty decupage, kartek świątecznych, listy do Św. Mikołaja, Warsztaty Pająków ze słomek, mikołaje na patyczkach, bąbki ze steropianu, ozdoby z bristolu, stanowisko z lepieniem z gliny
  • SOS Wioski Dziecęce - stanowisko z dekorowaniem pierników
  • Live cooking - Sodexo
  • Ścianka z Mikołajem - możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem
  • konkursy z nagrodami, do wygrania: bilety na ekstremalne show Nitro Circus Live, które odbędzie się na Stadionie Narodowym już 14 grudnia, bilety na Rajd Barbórka, organizowany 7 grudnia, oraz zestawy prezentów od radiowej Trójki i Stadionu Narodowego.
  • stanowiska gastronomiczne
  • świąteczne choinki
  • sklepiki Trójki


DOJŚCIE NA STADION


Brama nr 1 – od. Al. Zielenieckiej (wejście dla osób niepełnosprawnych)

Brama nr 2 – od Ronda Waszyngtona

Brama nr 3 - od Al. Ks. J. Poniatowskiego

Brama nr 10 – od ul. R. Siwca


PARKING


Dostępny będzie bezpłatny parking zewnętrzny przeznaczony dla publiczności na błoniach Stadionu Narodowego. Wjazd od ulic: Targowej, Zielenieckiej i Zamoyskiego.


KĄCIK ZABAW DLA DZIECI


Podczas imprezy Mikołaj z Trójką na Narodowym 6 grudnia 2013 r. na Stadionie Narodowym uruchomiony zostanie Kącik Zabaw dla dzieci. Wszyscy młodzi uczestnicy w wieku 4-14 lat mogą, pod opieką animatorów spędzić w nim czas w godzinach 17:00-22.30. W Kąciku prowadzone są zajęcia i zabawy animacyjne takie jak zabawy sportowe, integracyjne, taneczne, malowanie buzi.

Kącik znajduje się na poziomie promenady dolnej (poziom 0) w Strefie Aktywności Dziecięcych. Pozostawienie i odebranie Dziecka z Kącika może odbyć się jedynie w obecności rodzica bądź opiekuna prawnego. Korzystanie z Kącika jest bezpłatne. Zasady funkcjonowania Kącika dla dzieci oraz wzór oświadczenia rodzica pozostawiającego dziecko pod opieką animatorów opisane są w Regulaminie Kącika dla dzieci.


OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI


Wejścia dla osób niepełnosprawnych:

1. Od przystanku Rondo Waszyngtona należy podążać wzdłuż ogrodzenia Stadionu od strony Al. Zielenieckiej w kierunku stacji kolejowej PKP Stadion do bramy nr 1 znajdującej się po lewej stronie.

2. Od stacji klejowej PKP Stadion należy podążać wzdłuż ogrodzenia stadionu od strony Al. Zielenieckiej w kierunku Ronda Waszyngtona do bramy nr 1 znajdującej się po prawej stronie.

3. Brama nr 1 (od strony Al. Zielenieckiej) jest wejściem rekomendowanym dla osób z niepełnosprawnościami


AUDIODESKRYPCJA


Podczas imprezy Mikołaj z Trójką na Narodowym 6 grudnia 2013 r. Stadion Narodowy udostępnia system audiodeskrypcji dla osób niedowidzących i niewidomych oraz wszystkich tych, którzy są ciekawi relacji na żywo z przebiegu imprezy. Wystarczy użyć telefonu komórkowego wyposażonego w radio i słuchawki bądź przenośnego radia i nastawić na częstotliwość 95,1 FM. Wolontariusze chętnie pomogą w nastawieniu częstotliwości. Usługa jest bezpłatna. Audiodeskrypcję przygotowuje Fundacja Katarynka

Regulamin imprezy (PDF)

Regulamin konkursu




Link skrócony: www.stdn.pl/f387b

Zobacz także

Co o tym sądzisz?