https://pgen.pl/assets/cache/b4817a899be2453cebf9a05b0321f92b_750_319_optim.jpg

Kolejna edycja Orange Warsaw Festival w czerwcu 2014

Orange Warsaw Festival 2014 odbędzie się 13 - 15 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach.

Siódma już edycja Orange Warsaw Festival 2014 rozwija się o drugą scenę i dodatkowy dzień – fani muzyki zyskają dostęp do większej liczby wykonawców oraz możliwość spędzenia czasu w festiwalowej atmosferze w centrum Warszawy.

„Orange Warsaw Festival z roku na rok jest coraz lepszy, ciekawszy i większy. Obiecaliśmy go rozwijać i konsekwentnie dotrzymujemy słowa. Kolejna edycja będzie na pewno niezapomniana. Aż trzy festiwalowe dni, jeszcze więcej koncertów i muzyki. Tak rozumiemy aktywne uczestnictwo w życiu naszych klientów i wspieranie ich pasji” - powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska.

Sławomir Nowaczewski, Promotor festiwalu: „Po tegorocznym sukcesie festiwalu, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie jego formuły o dodatkowy dzień i dodatkową scenę. Pragniemy, aby Orange Warsaw Festival był prawdziwie miejskim, festiwalowym wydarzeniem - będzie jeszcze więcej muzyki i dobrej zabawy.”

To już druga edycja Orange Warsaw Festival na Stadionie Narodowym. Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji Stadionu Narodowego: „90 tysięcy osób, stworzyło przez 2 dni trwania OWF 2013 niesamowity klimat na Narodowym. Cieszymy się, że Stadion jest miejscem, które ma znaczenie dla rozwoju i dla sukcesu najlepszego miejskiego festiwalu muzycznego w Polsce. Teraz przed nami 3 dni imprezy, poprzedzone wielotygodniowymi przygotowaniami. Czekamy na czerwiec i już dziś zapraszamy na Stadion Narodowy”

***

Ponad 300 tysięcy widzów, blisko 60 artystów - to bilans 6 lat obecności Orange Warsaw Festival na mapie muzycznych wydarzeń w Polsce. Dotychczas fani muzyki dzięki Orange uczestniczyli w koncertach: Beyoncé, Linkin Park, The Prodigy, The Offspring, Moby, Jamiroquai, Ms. Lauren Hill, Cypress Hill, Nelly Furtado, Skunk Anansie, Basement Jaxx i Fatboy Slim.

Więcej informacji na www.orangewarsawfestival.pl oraz na fanpage facebook.com/orangewarsawfestival.pl


Dodatkowych informacji udzielą:

Piotr Metz, Rzecznik Festiwalu,
+48 791 553 663


Monika Nowaczewska, Head of Communication Rochstar Events
+48 601 55 11 99,

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
Tel.: 22 527 19 39,

Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds komunikacji, Stadion Narodowy
+48 785 556 771,Link skrócony: www.stdn.pl/f3ae9

Zobacz także

Co o tym sądzisz?