Nitro Circus - informator

12 grudnia 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Nitro Circus Live - Extreme Sports Show nr 1 na świecie. Już w sobotę 14 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie! Oto praktyczne informacje na temat tej niesamowitej imprezy.

Impreza stworzona przez legendarnego Travisa Pastranę i prezentująca szalone pomysły światowej śmietanki freestyle motocrossu, bmx, deskorolki i wiele innych niepowtarzalnych numerów związanych ze sportami motorowymi, ekstremalnymi, wybuchami i akrobacjami.

HARMONOGRAM

16:00 - otwarcie bram
16:30 - 17:30 - Nitro Club pre-show
18:00 - 19:00 - SHOW I część
19:00 - 19:20 - przerwa
19:20 - 20:30 - SHOW II część

KOMUNIKACJA PUBLICZNA

Rekomendowanym sposobem dotarcia na imprezę jest skorzystanie z komunikacji miejskiej - tramwaje i autobusy, dojazd do przystanku Rondo Waszyngtona.

Więcej informacji: www.ztm.waw.pl

PARKING

Płatny strzeżony parking zewnętrzny będzie dostępny dla publiczności na błoniach Stadionu Narodowego w godz. 9:00-0:00. Wjazd od ul. Zamoyskiego.

Cennik:
- 20 zł samochody osobowe do 7 osób
- 40 zł samochody BUS powyżej 7 osób do 22 osób
- 80 zł autokary

DOJŚCIE NA STADION

Brama nr 1 – od. Al. Zielenieckiej (wejście dla osób niepełnosprawnych)

Brama nr 2 – od Ronda Waszyngtona

Brama nr 10 - od ul. Siwca

Brama nr 11 – od strony kolejki „Warszawa Stadion”KĄCIK DLA DZIECI

Podczas Nitro Circus Live 14 grudnia 2013 r. na Stadionie Narodowym uruchomiony zostanie Kącik Zabaw dla dzieci. Wszyscy młodzi uczestnicy w wieku 4-14 lat mogą, pod opieką animatorów spędzić w nim czas w godzinach 16:00-21.30. W Kąciku prowadzone są zajęcia i zabawy animacyjne takie jak zabawy sportowe, integracyjne, taneczne, malowanie buzi.

Kącik znajduje się na poziomie promenady dolnej (poziom 0) w oznaczonym pomieszczeniu przy sektorze D12 . Pozostawienie i odebranie Dziecka z Kącika może odbyć się jedynie w obecności rodzica bądź opiekuna prawnego. Korzystanie z Kącika jest bezpłatne. Zasady funkcjonowania Kącika dla dzieci oraz wzór oświadczenia rodzica pozostawiającego dziecko pod opieką animatorów opisane są w regulaminie:

Regulamin kącika dla dzieci

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Dedykowane wejście: – brama nr 1 (od Al. Zielenieckiej).

Podczas Nitro Circus Live 14 grudnia 2013 r. Stadion Narodowy udostępnia system audiodeskrypcji dla osób niedowidzących i niewidomych oraz wszystkich tych, którzy są ciekawi dodatkowego komentarza z przebiegu imprezy. Wystarczy użyć telefonu komórkowego wyposażonego w radio i słuchawki bądź przenośnego radia i nastawić na częstotliwość 95,1 FM. Wolontariusze chętnie pomogą w nastawieniu częstotliwości. Usługa jest bezpłatna. Audiodeskrypcję przygotowuje Fundacja Katarynka, komentarz rozpocznie się chwilę przed godziną 18.00.

Regulamin imprezy


Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

16 grudnia 2013
Ekstremalne Nitro Circus Live!

25 tysięcy ludzi śledziło z zachwytem i przerażeniem niesamowite kaskaderskie popisy w trakcie Nitro Circus Live! 14 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

06 grudnia 2013
Weekend pełen wydarzeń na Narodowym

Mikołaj z Trójką na Stadionie to super impreza, którą 6 grudnia świętujemy ponowne otwarcie Stadionu Narodowego dla publiczności po szczycie klimatycznym COP19.

03 grudnia 2013
Loża VIP na dwie imprezy w jednej cenie!

Dla wszystkich fanów futbolu i ekstremalnej motoryzacji przygotowaliśmy nie lada atrakcję! Macie szansę, aby wykupić lożę VIP na dwie imprezy w jednej cenie!