Sodexo nagrodzone Business Superbrands

16 grudnia 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Najsilniejsze wizerunkowo marki biznesowe na rynku polskim po raz kolejny zostały wyróżnione tytułem Business Superbrands. Wśród laureatów znalazła się firma Sodexo Polska.

Firma Sodexo Polska zapewnia zapewnia różnorodną obsługę cateringową we wszystkich przestrzeniach Stadionu Narodowego - od kiosków gastronomicznych dla widzów, poprzez catering produkcyjny, obsługę bankietów i konferencji gości biznesowych, aż po najwyższej jakości usługi w strefach VIP Hospitality.

Superbrands, organizacja nagradzająca najbardziej rozpoznawalne i najsilniejsze marki, po raz kolejny wyłoniła liderów na rynku polskim wśród marek korporacyjnych i marek dla biznesu (B2B). Rada Marek Business Superbrands, złożona z najważniejszych przedstawicieli polskiego biznesu, rynku kapitałowego, mediów gospodarczych a także ekspertów od wizerunku marek biznesowych, w wyniku nowej, dwuetapowej procedury wyłoniła najsilniejsze marki biznesowe w Polsce. Początkowo jurorzy nominowali najefektywniejsze wizerunkowo marki, by następnie spotkać się na obradach. W czasie spotkania, w wyniku dyskusji i głosowania ustalona została finalna lista laureatów Business Superbrands 2013/2014.

Wśród pozostałych liderów Business Superbrands znalazły się marki korporacyjne takie jak Agora, PGNiG, P&G czy Grupa LOTOS oraz marki świadczące usługi dla biznesu m.in.: PwC czy Solaris.

Firma Sodexo oprócz Stadionu Narodowego świadczy także usługi na takich obiektach jak: Camp Nou w Barcelonie, St. James Park w Newcastle, Hampden Park w Glasgow, Royal Ascot Racecourses, czy American Express Community Stadium w Brighton.

Źródło: superbrands.plCo o tym sądzisz?

Artykuły polecane

02 grudnia 2013
Najlepsze zdjęcia listopada!

Pierwsza edycja konkursu na Zdjęcie Miesiąca rozstrzygnięta! Zobaczcie najlepsze fotografie Stadionu Narodowego, wykonane przez naszych Internautów.

06 listopada 2013
Konkurs na zdjęcie miesiąca

Stadion Narodowy na stałe wpisał się już w panoramę Warszawy, czego dowodem są świetne zdjęcia naszych internautów. Postanowiliśmy nagradzać najlepsze z nich – ruszamy z pierwszą edycją konkursu na “Zdjęcie miesiąca”.

24 października 2013
Narodowy wśród najlepszych na świecie

Stadion Narodowy w Warszawie otrzymał brązowy medal w prestiżowym międzynarodowym konkursie architektonicznym IOC/IAKS Award 2013.