Ekstremalne Nitro Circus Live!

16 grudnia 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

25 tysięcy ludzi śledziło z zachwytem i przerażeniem niesamowite kaskaderskie popisy w trakcie Nitro Circus Live! 14 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wśród gwiazd sportów freestyle swoje umiejętności zaprezentował także legendarny Travis Pastrana, twórca słynnego Nitro Circus! Travis jest żywą legenda sportów moto, dziewiętnastokrotnym medalistą X-Games, człowiekiem, który jako pierwszy zrobił podwójne salto na motocyklu i wyskoczył z samolotu bez spadochronu.

Występ w Warszawie był ostatnim show podczas tegorocznego europejskiego tournée Nitro Circus Live. Gwiazdy zapowiadały, że będzie to wyjątkowo szalony występ – i słowa dotrzymały, o czym poświadczyć mogą tłumy widzów obecne podczas sobotniej imprezy.
Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

12 grudnia 2013
Nitro Circus - informator

Nitro Circus Live - Extreme Sports Show nr 1 na świecie. Już w sobotę 14 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie! Oto praktyczne informacje na temat tej niesamowitej imprezy.

06 grudnia 2013
Weekend pełen wydarzeń na Narodowym

Mikołaj z Trójką na Stadionie to super impreza, którą 6 grudnia świętujemy ponowne otwarcie Stadionu Narodowego dla publiczności po szczycie klimatycznym COP19.

03 grudnia 2013
Loża VIP na dwie imprezy w jednej cenie!

Dla wszystkich fanów futbolu i ekstremalnej motoryzacji przygotowaliśmy nie lada atrakcję! Macie szansę, aby wykupić lożę VIP na dwie imprezy w jednej cenie!