Zimowy Narodowy od 3 stycznia

18 grudnia 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już od 3 stycznia Stadion Narodowy zamienia się w największe lodowisko w Polsce, dzięki sztucznej ślizgawce na płycie Stadionu Narodowego. Ponad 2 tysiące metrów kwadratowych lodowiska dostępne będzie codziennie, do tego podziemny parking, wypożyczalnia łyżew, bilety rodzinne i inne atrakcje.

Przejdz do sekcji Zimowy Narodowy

Na płycie stadionu wylana zostanie tafla o grubości 7 cm, chłodzona glikolem. Nie będzie to jednak tylko lodowisko. W piątkowe i sobotnie wieczory na stadionie królować będzie muzyka disco w ramach Disco Lodowisko. W każdą niedzielę zapraszamy na poranki dla maluchów do 12 roku życia. Dla wszystkich zakochanych i tych którzy planują się zakochać szykujemy „Walentynki na lodzie”. W trakcie trwania projektu będzie jeszcze szereg dodatkowych atrakcji dla wszystkich, którzy przyjdą na Zimowy Narodowy.

- Na początku tego roku, jako nowy operator zapewnialiśmy, że Stadion musi działać 12 miesięcy w roku. Dziś dotrzymujemy słowa. Już od 3 stycznia zapraszamy wszystkich, codziennie na największe lodowisko w Polsce. W miejscu niezwykłym – na płycie stadionu. Ponad sto lat temu ulubionym lodowiskiem Warszawy była wylewana zimą ślizgawka w Dolinie Szwajcarskiej. Jesteśmy przekonani, że dziś będzie to Stadion Narodowy – mówi Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji Stadionu Narodowego.

Zimowy Narodowy rusza 3 stycznia 2014 roku. Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 16:00-22:00, piątek 16:00-23:30, sobota 10:00-23:00, niedziela 10:00 – 22:00. Ferie: poniedziałek – czwartek 10:00 – 22:00.

Bilety w cenie normalny 12 złotych i ulgowy 8 złotych będą uprawniać do korzystania z wszystkich zimowych atrakcji na stadionie. Dzieciom do 5 roku życia gwarantujemy wstęp wolny. Przygotowane zostały także specjalne bilety dla całych rodzin i grup przyjaciół. Więcej szczegółów – 3 stycznia 2014.

Współorganizatorem lodowiska jest Testa Communications Sp. z o.o.

Partnerami wydarzenia są: Miasto Stołeczne Warszawa, TVP, Radio ZET.


Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

08 stycznia 2014
Więcej poranków 'Maluchy na lodzie'

Szanowni Państwo, w związku z olbrzymim zainteresowaniem naszą ofertą postanowiliśmy wprowadzić dwie kolejne godziny poranków dla dzieci “Maluchy na lodzie”.

07 stycznia 2014
Zimowy Narodowy - rekordy frekwencji

Ponad 15 tysięcy gości odwiedziło Stadion Narodowy przez pierwsze cztery dni działania Zimowego Narodowego. 

06 stycznia 2014
Powiadomienie trafi do policji i prokuratury

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, operator Stadionu Narodowego podjął kroki mające na celu ukaranie sprawców piątkowego uszkodzenia tafli lodowiska.