https://pgen.pl/assets/cache/c68c5b8f3c5c86dc3b7d494c9bfb26d8_750_319_optim.jpg

Wystrzałowy Narodowy - informator

Zabawa sylwestrowa witająca nowy 2014 rok po raz pierwszy odbędzie się na prawym brzegu Wisły, na błoniach Stadionu Narodowego. Wstęp wolny!

Jak zawsze o północy Warszawa powita nowy rok fajerwerkami. Pokaz będzie trwał 13 minut i będzie to największy show sztucznych ogni w historii. To koniecznie trzeba zobaczyć!Program:

21.00 - DJ FAFAQ
21.30 - POPARZENI KAWĄ TRZY
22:10 - AFROMENTAL
23.00 - JOHN NEWMAN
23.50 - T.LOVE
24.00 - powitanie Nowego Roku i widowisko pirotechniczne
00.15 - T.LOVE
00:40 - BIG CYC
01.10 - DJ FAFAQ
Komunikacja miejska

Rekomendowanym sposobem dotarcia na imprezę jest komunikacja miejska.:Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej w Sylwestra na www.ztm.waw.pl

Ograniczenia w ruchu

AL. ZIELENIECKA: Od godz. 21.00 następuje wyłączenie ruchu tramwajowego oraz ograniczenie ruchu indywidualnego na całej długości ulicy. Od godz. 23.30 następuje całkowite wyłączenie ruchu kołowego na całej długości ulicy.

MOST PONIATOWSKIEGO: Od godz. 23.30 następuje całkowite wyłączenie ruchu kołowego na odcinku od ronda Waszyngtona do ronda de Gaulle’a. Od godz. 23.55 następuje wyłączenie ruchu tramwajowego na odcinku od ronda Wiatraczna do pl. Starynkiewicza.

STACJA KOLEJKI „WARSZAWA STADION”: Ze względów bezpieczeństwa, na wniosek przedstawicieli Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Policji oraz spółek kolejowych, od godz. 23.20 następuje wyłączenie z obsługi przystanku PKP WARSZAWA STADION.

Osoby niepełnosprawne

Organizator przygotuje strefę dla osób niepełnosprawnych. Strefa jest przewidziana dla ok. 20 osób + opiekunowie i jest usytuowana po prawej stronie sceny od strony dworca PKP Warszawa Stadion. Dojazd do tej strefy rekomendujemy od strony Wybrzeża Szczecińskiego ulicą Siwca.

Zagubione dzieci

Strefa dla zagubionych dzieci będzie zlokalizowana przy wejściu G znajdującym się w pobliżu sceny od strony al. Zielenieckiej.

Depozyt

Organizator przewidział punkt depozytowy, w którym będzie można przechować sprzęty, narzędzia, które nie są dopuszczone na terenie imprezy masowej.Depozyt będzie się znajdował przy wejściu D od strony ul. Targowej.

***

Na miejski sylwester mieszkańców i gości zaprasza m.st. Warszawa wraz ze współorganizatorem Stołeczną Estradą oraz partnerami Stadionem Narodowym i Radiem ZET.

Regulamin imprezy [PDF]


Link skrócony: www.stdn.pl/007dc

Zobacz także

Co o tym sądzisz?